modułowe meble łazienkowe oltens vernal

Kolekcja modułowych mebli Oltens Vernal – eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie do każdej łazienki

Łazienka

W łazienkach często zabiegamy o każdy centymetr cennej przestrzeni. Jak ją maksymalnie wykorzystać, a do tego wprowadzić do wnętrza ład i harmonię? Oto proste rozwiązanie – idealnie dopasowane wielofunkcyjne zestawy mebli do łazienki z kolekcji Vernal od Oltens.

modułowe meble łazienkowe oltens vernal

Kolekcja mebli modułowych Vernal – dopasowana do każdej łazienki

Proste rozwiązania i formy nigdy się nie nudzą, bo są ponadczasowe. W takich pomieszczeniach jak łazienka dochodzą do głosu jeszcze względy praktyczne. Nawet jeśli jest mała, to powinna być urządzona tak, by łatwo było utrzymać ją w czystości, by na niewielkiej przestrzeni zmieściło się dużo miejsca do przechowywania oraz by łatwo można się w niej poruszać. Mając to na uwadze, firma Oltens stworzyła system mebli modułowych Vernal.

Jednym z założeń projektowych był efekt jednolitej bryły – szafka podumywalkowa wraz z umywalką tworzy bezpretensjonalną, estetyczną całość. W miejscu standardowych uchwytów zastosowano uchwyty frezowane. Dzięki dwóm pojemnym szufladom z systemem wyposażenia wewnętrznego nie musimy martwić się o miejsce do przechowywania.
 

kolekcja mebli modułowych do łazienki

Szafki łazienkowe Vernal – wiele możliwości aranżacyjnych w małym i dużym wnętrzu

Szafki systemu Vernal zostały wykonane z płyty MDF i lakierowane są metodą 3D. Do wyboru mamy następujące kolory: biały połysk, czarny mat, szary mat, grafit mat. Lakier jest odporny na promieniowanie UV, co daje gwarancję, że szafki z biegiem czasu nie wyblakną albo nie zżółkną pod wpływem promieni słonecznych. To ważne zwłaszcza w łazienkach z dużą ilością dziennego światła. Meble są odporne na wilgoć i wysokie temperatury, które panują podczas kąpieli.

Blaty do szafek mają grubość 1,6 cm i wykonane są również z płyty MDF, lakierowane są taką samą metodą jak szafki, na identyczne kolory. Można też zamówić blat w odcieniu dębu. Wówczas pokryty jest wysokiej jakości folią polimerową w technologii zaprasowywania próżniowego 3D. Brak łączeń na całości blatu podkreśla wrażenie monolityczności bryły szafki.

System modułowy Vernal daje wiele możliwości aranżacji i tworzenia wielofunkcyjnych zestawów. Szeroki wybór i różne warianty mebli łazienkowych sprawią, że to rozwiązanie świetnie sprawdza się zarówno w małej, jak i w dużej łazience.

kolekcja mebli modułowych do łazienki oltens vernal
modułowe meble łazienkowe
modułowe meble łazienkowe oltens vernal


Funkcjonalność i wzornictwo systemu Vernal

W szafkach z serii Vernal zamontowane są szuflady z systemem Oltens QuietClose, czyli systemem cichego domyku, pozwalającym niemal bezgłośne, delikatne zamykanie szuflad. Zastosowane w szafkach prowadnice szuflad pozwalają na pełne ich wysunięcie, dzięki czemu korzystanie z meble jest jeszcze wygodniejsze.

Ideą firmy Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziemy dobrze się czuli. W serii Vernal można znaleźć nie tylko systemy szafkowe, ale wszystko, co jest potrzebne w łazience – od wanny po mydelniczkę. Inspiracją w tworzeniu serii były style skandynawski oraz industrialny. Do szafek Vernal sprawiających wrażenie monolitów łatwo dopasujemy pozostałe produkty serii – zgrają się z delikatnymi, prostymi liniami baterii oraz kranów. Biel szafek i ceramiki tworzy zgraną całość z połyskliwymi chromowanymi powierzchniami. Wszystko wedle zasady Planuj/ Łącz/ Aranżuj.

Więcej informacji o produktach z serii Vernal marki Oltens na: oltens.com

Materiał Partnera