Nieprzyjemny zapach? Zadbaj o świeże powietrze w łazience z Geberit DuoFresh

Nieprzyjemny zapach? Zadbaj o świeże powietrze w łazience z Geberit DuoFresh

Łazienka

Aż 92% osób twierdzi, że zapachy w otoczeniu mają wpływ na ich nastrój. Ponieważ łazienka staje się miejscem, w którym coraz częściej szukamy relaksu i odprężenia – jak w domowym SPA, warto zadbać o to, by powietrze w łazience zawsze było czyste i świeże.

reklama

Nieprzyjemny zapach w łazience – jak sobie z nim poradzić?

Niepożądane zapachy w toalecie i łazience można eliminować na wiele sposobów… Można stosować odświeżacze powietrza, pałeczki zapachowe, czy też korzystać z wyciągu instalowanego przy kratkach wentylacyjnych – te środki nie są jednak wystarczająco skuteczne w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest Geberit DuoFresh – system oczyszczający powietrze bezpośrednio z miski wc, który jest zintegrowany z przyciskiem spłukującym.

nieprzyjemny zapach w łazience
Moduł Geberit DuoFresh umożliwia montaż odciągu nieprzyjemnych zapachów w łazience, można go zamontować z każdą spłuczką podtynkową z rodziny Geberit Sigma


Geberit DuoFresh – najlepszy sposób na świeży zapach w łazience  

To nowatorskie urządzenie działa analogicznie do kuchennego wyciągu. Zasysa zanieczyszczone powietrze bezpośrednio z miski ustępowej, następnie filtruje je i wypuszcza – już czyste – z powrotem do pomieszczenia. To proste, skuteczne rozwiązanie, które nie wprowadza do przestrzeni łazienki dodatkowych zapachów.

jak sie pozbyc brzydkich zapachow w lazience
Oprócz kilku wyjątków wszystkie przyciski Sigma można łączyć z modułem DuoFresh

Dyskretne usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Cały system Geberit DuoFresh składa się z kilku elementów: stelaża podtynkowego z kanałem do odciągu zanieczyszczonego powietrza Duofix, spłuczki z serii Geberit Sigma z przyłączem elektrycznym, przycisku spłukującego Geberit Sigma oraz oczywiście samego modułu DuoFresh. Układy elektroniczne modułu, w tym wentylator oraz filtr, są ukryte za przyciskiem spłuczki, który w razie potrzeby można łatwo przesunąć, otwierając dostęp do pojemnika na kostki WC oraz samego filtra.


jak sie pozbyc nieprzyjemnego zapachu z lazienki

Moduł DuoFresh tworzą: przycisk Sigma, filtr ceramiczny oraz pojemnik na kostki higieniczne oraz oświetlenie orientacyjne

jak usunąć nieprzyjemny zapach z łazienki
Moduł DuoFresh posiada dyskretne podświetlenie orientacyjne, wskazujące drogę w przypadku korzystania z toalety nocąOdciąg powietrza włącza się automatycznie dzięki czujnikowi zbliżeniowemu. Dioda, dyskretnie umieszczona na dole przycisku, syganlizuje kiedy nastąpi konieczność wymiany filtra węglowego. Sama wymiana jest wyjątkowo prosta. Moduł Geberit DuoFresh można łatwo zainstalować w każdej spłuczce Geberit Sigma i połączyć z większością przycisków spłukujących z serii Geberit Sigma.

Automatyczne, ciche i dyskretne usuwanie niepożądanych zapachów, dzięki Geberit DuoFresh, poprawia nasz komfort korzystania z łazienki i na pewno zostanie docenione przez wszystkich domowników.
 

Świeże powietrze z Geberit DuoFresh

1. Przycisk należy przesunąć w bok, aby dostać się do modułu.
2. Jednym ruchem można wyjąć filtr ceramiczny, który ma strukturę plastra miodu.

3. Moduł posiada również pojemnik na kostki higieniczne, dzięki niemu spłukiwana woda barwi się na niebiesko i wydziela przyjemny, świeży zapach.

PARTNEREM ARTYKUŁU JEST GEBERIT