wanny wolnostojące oltens

Wanny wolnostojące Oltens w skandynawskim designie – którą wybrać do swojej łazienki?

Łazienka

Jeśli jeszcze nie wiecie, jaką wannę wybrać do łazienki, marka Oltens ma dla was rozwiązanie. Dzięki wannom wolnostojącym, stworzycie oryginalny i modny salon kąpielowy.

reklama
wanna wolnostojąca
Wanna wolnostojąca Oltens Stora; na zdjęciu wyżej: WANNA WOLNOSTOJĄCA PRZYŚCIENNA OLTENS DELVA

Wanny wolnostojące Oltens – stylowe rozwiązanie do każdego wnętrza

W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się wanny wolnostojące. Marka Oltens zwróciła na nie szczególną uwagę, proponując modele zaprojektowane w duchu prostego i jednocześnie wyrafinowanego oraz harmonijnego stylu skandynawskiego.

W kompleksowej ofercie marki Oltens znajdziecie wanny owalne, prostokątne i przyścienne w niewielkich rozmiarach, pasujące zwłaszcza do małych łazienek. W skład aktualnego asortymentu wchodzą także produkty do zabudowy. Można więc wybierać spośród wielu modeli, różniących się kształtem oraz wielkością, i mieć pewność, że każda, nawet najmniejsza, łazienka będzie wyglądała stylowo.
 

łazienka z wanną wolnostojąca
Wanna wolnostojąca Oltens Inga


Wanna wolnostojąca, czyli wiele możliwości aranżacji małej i dużej łazienki

Wanny wolnostojące to świetna alternatywa dla modeli w zabudowie. W ofercie marki Oltens znajdziecie liczne produkty tego typu, które zachwycą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wyróżniają się prostym geometrycznym kształtem, który doskonale współgra z innymi elementami wyposażenia łazienki.

Wanna wolnostojąca pozwoli wam zaprojektować salon kąpielowy według własnego pomysłu. Sprawdzi się doskonale w każdym wnętrzu – w niewielkiej łazience w mieszkaniu można ustawić ją w kącie lub przy ścianie. W dużych salonach kąpielowych w domach jednorodzinnych, w których nie ogranicza nas metraż, pięknie i stylowo będzie wyglądała postawiona na środku.

wanny wolnostojące przyścienne
Wanna wolnostojąca Oltens Ebba i bateria Molle
wanna wolnostojąca aranżacja
Wanna wolnostojąca Oltens Gocta
wanna wolnostojąca przyścienna
Wanna wolnostojąca przyścienna Oltens Begna


Wanny wolnostojące Oltens, czyli zgodnie ze światowymi trendami

Wanny wolnostojące są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które kochają designerskie rozwiązania, tak w małych, jak i dużych łazienkach. W większości pomieszczeń dominują modele klasyczne, do zabudowy. Postawienie na wannę wolnostojącą pomoże więc stworzyć oryginalną aranżację zgodną z aktualnymi światowymi trendami.

Wanny wolnostojące to dobry wybór do wnętrz, w których stawia się na minimalizm i prostotę w najlepszym wydaniu. Pozwalają stworzyć wyrazisty klimat. Pasują do różnych stylów wnętrzarskich: zarówno do łazienek nowoczesnych, skandynawskich, industrialnych, ekologicznych czy glamour. Najważniejsze jest tylko dopasowanie do wanny pozostałych elementów wyposażenia danej łazienki. Wanny wolnostojące są też swego rodzaju powrotem do trendów sprzed wieków, kiedy stawiano je w królewskich salonach kąpielowych.

Po więcej inspiracji oraz praktycznych rozwiązań do łazienki zapraszamy naOLTENS.COM

MATERIAŁ PARTNERA