werandacountry.pl werandaweekend.pl
reklama
lampki dla dzieci

Lampki dla dzieci – najładniejsze oświetlenie pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy

Roboty, rakiety, dinozaury i ulubione zwierzaki. Lampki dla dzieci są kolorowe i mają fantastyczne kształty. W pokojach dziecięcych rządzi wyobraźnia, daj się  jej ponieść.

reklama

Wybieramy lampki do pokoju dziecka

Lampki nie tylko świecą, ale też pięknie zdobią pokój dziecięcy. Mają przeróżne kolory i kształty. Wybór jest tak duży, że na pewno znajdziesz tę odpowiadającą zainteresowaniom najmłodszych.

Rakiety, statki, balony, roboty, tęcze i jednorożce rozbudzają wyobraźnię dzieci. Niech śnią im się odległe planety, kosmiczne podboje, baśniowe krainy albo podwodny świat. Małym marzycielom spodobają się wiszące pod sufitem chmury, gwiazdy i kolorowe latawce.

Urocze misie, śpiące liski, sówki i króliczki szybko zdobędą dziecięce serca. Łagodne światło połączone ze wzorami ulubionych zwierzaków dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i ułatwiają wyciszenie przed snem. Pojazdy, roboty i zwierzaki będą doskonałą zabawką, a ze święcących liter wspólnie ułożycie nowe słowa.

lampki do pokoju dziecięcego
Dziecięca lampka włoskiej marki ZooCobo Pandzia Wandzia, ohsokiddy.com
lampki do pokoju dziecka
Dziecięca lampka włoskiej marki ZooCobo Lisek Cypisek, ohsokiddy.com

Lampki nocne dla dzieci

Lampka nocna uspokaja maluchy swoim przyjemnym, ciepłym światłem. Pomaga dzieciom, które boją się zasypiać w ciemności, wygonić potwory spod łóżka. Możesz ją powiesić nad łóżeczkiem, powstawić na szafce nocnej lub położyć obok.

Bajecznie kolorowe klosze i ciekawe formy przypadną wszystkim do gustu. Pasują zarówno do sypialni chłopca, jak i dziewczynki. Wniosą więcej ciepła do białych wnętrz i jeszcze więcej barw do tych pełnych kolorów.

ZOBACZ WIĘCEJ NASTROJOWYCH LAMP DO POKOJU DZIECKA W GALERII ZDJĘĆ.

Teskt: AB
Zdjęcie główne: aranżacja z lampką Litte Lights, LITTLELIGHTS.PL
Zdjęcia: materiały prasowe

reklama