#zostańwdomu czytaj e-wydanie - tylko 8,99 zł
reklama

Lampki dla dzieci – najładniejsze oświetlenie pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy

Roboty, rakiety, dinozaury i ulubione zwierzaki. Lampki dla dzieci są kolorowe i mają fantastyczne kształty. W pokojach dziecięcych rządzi wyobraźnia, daj się  jej ponieść.

reklama

Wybieramy lampki dla dzieci

Lampki nie tylko świecą, ale też pięknie ozdobią pokój dziecięcy. Mają przeróżne kolory i kształty. Wybór jest tak duży, że na pewno znajdziesz tę odpowiadającą zainteresowaniom najmłodszych.

Rakiety, statki, balony, roboty, tęcze i jednorożce rozbudzają wyobraźnię dzieci. Niech śnią im się odległe planety, kosmiczne podboje, baśniowe krainy albo podwodny świat. Małym marzycielom spodobają się wiszące pod sufitem chmury, gwiazdy i kolorowe latawce.

Urocze misie, śpiące liski, sówki i króliczki szybko zdobędą dziecięce serca. Pojazdy, roboty i zwierzaki będą doskonałą zabawką, a ze święcących liter wspólnie ułożycie nowe słowa.

Lampka nocna dla dzieci

Lampka nocna uspokaja maluchy swoim przyjemnym, ciepłym światłem. Pomaga dzieciom, które boją się zasypiać w ciemności, wygonić potwory spod łóżka. Możesz ją powiesić nad łóżeczkiem, powstawić na szafce nocnej lub położyć obok.

Bajecznie kolorowe klosze i ciekawe formy przypadną wszystkim do gustu. Pasują zarówno do sypialni chłopca, jak i dziewczynki. Wniosą więcej ciepła do białych wnętrz i jeszcze więcej barw do tych pełnych kolorów.

ZOBACZ WIĘCEJ NASTROJOWYCH LAMP DO POKOJU DZIECKA W GALERII ZDJĘĆ.

Teskt: Agata Baca
Zdjęcia: materiały prasowe

reklama
reklama