lampki dla dzieci

Lampki dla dzieci – najładniejsze oświetlenie pokoju dziecięcego

Pokój dziecka

Roboty, rakiety, dinozaury, litery i ulubione zwierzaki. Lampki dla dzieci są bajecznie kolorowe i mają fantastyczne kształty. W pokojach dziecięcych rządzi wyobraźnia, dajcie się jej ponieść i wspólnie wybierzcie piękne dodatki.

reklama

Najpiękniejsze lampki do pokoju dziecka

Lampki nocne nie tylko świecą, ale też pięknie zdobią pokój dziecięcy. Mają przeróżne, fantastyczne kolory i kształty. Niektóre wyglądają nawet jak zabawki. Wybór jest tak duży, że na pewno znajdziecie tę idealną, która odpowiada zainteresowaniom najmłodszych domowników.

Rakiety, statki, balony, podniebne szybowce, kolorowe roboty, tęcze i bajeczne jednorożce rozbudzają wyobraźnię dzieci. Niech śnią im się odległe planety, kosmiczne podboje, baśniowe krainy albo podwodne światy. Małym marzycielom spodobają się również wiszące pod sufitem chmury, gwiazdy i kolorowe latawce. Będzie na co popatrzeć.

Pojazdy, roboty i zwierzaki będą doskonałymi zabawkami, a ze święcących liter wspólnie ułożycie nowe słowa. Urocze misie, śpiące liski, sówki i króliczki szybko podbiją dziecięce serca i zostaną idealnymi towarzyszami wieczornych kołysanek. Łagodne światło połączone ze wzorami ulubionych zwierzaków daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i ułatwia wyciszenie przed snem.

> Zobacz też: Powrót do szkoły – aranżacje pokoju ucznia <

lampki do pokoju dziecięcego
Dziecięca lampka włoskiej marki ZooCobo Pandzia Wandzia, ohsokiddy.com
lampki do pokoju dziecka
Dziecięca lampka włoskiej marki ZooCobo Lisek Cypisek, ohsokiddy.com

Lampka nocna dla dzieci – praktyczny dodatek i piękna dekoracja pokoju dziecięcego 

Lampka nocna uspokaja maluchy swoim przyjemnym, ciepłym światłem. Pomaga dzieciom, które boją się zasypiać w ciemności, wygonić potwory spod łóżka. Jak ją zaaranżować w pokoju? Możecie powiesić ją nad łóżeczkiem, postawić na stoliku, szafce nocnej lub na podłodze. Jeśli zdecydujecie się postawić lampkę na półce wiszącej, sprawdźcie, czy dziecko może ją samodzielnie włączyć i wyłączyć.

Drewniane lampki np. w kształcie liter świetnie wyglądają również jako dekoracje. Ozdobicie nimi na przykład biurko w pokoju ucznia. Bajecznie kolorowe klosze i ciekawe formy przypadną do gustu wszystkim domownikom. Pasują zarówno do sypialni chłopca, jak i dziewczynki. Te drewniane wniosą dużo ciepła do białych, skandynawskich wnętrz, a te kolorowe jeszcze więcej kolorów do dziecięcych pokoi.

Zobacz więcej nastrojowych lampek do pokoju dziecka w galerii zdjęć

Tekst: AB, Zdjęcia: materiały prasowe
Zdjęcie główne: aranżacja pokoju dziecka z lampką Litte Lights, LITTLELIGHTS.PL, zdjęcie niżej: ręcznie robiona, drewniana lampka Wróbelek, Happy Wall, happywall.pl

drewniana lampka dla dzieci lew
Drewniana lampka Lew, Happy Wall, happywall.pl
drewniana lampka dla dzieci
Drewniana lampka Wieloryb, Happy Wall, happywall.pl