werandacountry.pl werandaweekend.pl
lampki dla dzieci

Lampki dla dzieci – najładniejsze oświetlenie pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy

Roboty, rakiety, dinozaury, litery i ulubione zwierzaki. Lampki dla dzieci są bajecznie kolorowe i mają fantastyczne kształty. W pokojach dziecięcych rządzi wyobraźnia, dajcie się jej ponieść i wspólnie wybierzcie piękne dodatki.

reklama

Najpiękniejsze lampki do pokoju dziecka

Lampki nocne nie tylko świecą, ale też pięknie zdobią pokój dziecięcy. Mają przeróżne, fantastyczne kolory i kształty. Wybór jest tak duży, że na pewno znajdziecie tę idealną, która odpowiada zainteresowaniom najmłodszych domowników.

Rakiety, statki, balony, podniebne szybowce, kolorowe roboty, tęcze i bajeczne jednorożce rozbudzają wyobraźnię dzieci. Niech śnią im się odległe planety, kosmiczne podboje, baśniowe krainy albo podwodne światy. Małym marzycielom spodobają się również wiszące pod sufitem chmury, gwiazdy i kolorowe latawce. Będzie na co popatrzeć.

Pojazdy, roboty i zwierzaki będą doskonałą zabawką, a ze święcących liter wspólnie ułożycie nowe słowa. Urocze misie, śpiące liski, sówki i króliczki szybko zdobędą dziecięce serca. Są idealnymi towarzyszami wieczornych kołysanek. Łagodne światło połączone ze wzorami ulubionych zwierzaków daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i ułatwia wyciszenie przed snem.

drewniana lampka dla dzieci lew
Drewniana lampka Lew, Happy Wall, happywall.pl
drewniana lampka dla dzieci
Drewniana lampka Wieloryb, Happy Wall, happywall.pl
lampki do pokoju dziecięcego
Dziecięca lampka włoskiej marki ZooCobo Pandzia Wandzia, ohsokiddy.com
lampki do pokoju dziecka
Dziecięca lampka włoskiej marki ZooCobo Lisek Cypisek, ohsokiddy.com

Lampka nocna dla dzieci – praktyczna i dekoracyjna

Lampka nocna uspokaja maluchy swoim przyjemnym, ciepłym światłem. Pomaga dzieciom, które boją się zasypiać w ciemności, wygonić potwory spod łóżka. Jak ją zaarażować w pokoju? Możecie powiesić ją nad łóżeczkiem, powstawić na szafce nocnej lub położyć obok. Drewniane lampki np. w kształcie liter świetnie wyglądają również jako dekoracje. Ozdobicie nią na przykład biurko w pokoju ucznia.

Bajecznie kolorowe klosze i ciekawe formy przypadną do gustu wszystkim domownikom. Pasują zarówno do sypialni chłopca, jak i dziewczynki. Te drewniane wniosą więcej ciepła do białych, skandynawskich wnętrz, a te kolorowe jeszcze więcej barw do pełnych kolorów dziecięcych pokoi.

ZOBACZ WIĘCEJ NASTROJOWYCH LAMPEK DO POKOJU DZIECKA W GALERII ZDJĘĆ

Teskt: AB
Zdjęcia: materiały prasowe

Zdjęcie główne: aranżacja pokoju dziecka z lampką Litte Lights, LITTLELIGHTS.PL
Zdjęcie niżej: ręcznie robiona, drewniana lampka Wróbelek, Happy Wall, happywall.pl