Belldeco znane najbardziej ze stylowego shabby chic przygotowało nowe, odmienione kolekcje, dla których inspiracją były podróże i wystrój domów w Anglii, Holandii, Francji i we Włoszech. 

Jedną z ostatnich linii mebli są te w kolorze antycznej czerni z serii Bruges Interior's. Eleganckie, w stylu flamandzkim wykonano z sosny kalifornijskiej. Pięknie komponują się z meblami w stylu glamour. Z kolei seria Deluxe wykonana ze stali niklowanej i szkła – to klasyczne wzory w nowoczesnej odsłonie.

Meble Bristol White odwołują się do ponadczasowej elegancji w stylu Hampton. Wykonane są z drewna mango i ręcznie malowane. Ich kolor antycznej bieli łączony jest z bielonym naturalnym drewnem. Sprawdzą się zarówno w jadalni jak i salonie, ale dostępne są też meble do sypialni, kuchni i przedpokoju.

Belldeco nie boi się eksperymentować, co pokazało kolekcją Loft stworzoną z metalu w kolorze czarnym z efektem lekkiej patyny. Niska industrialna komoda w połączeniu z elegancką lampą Glamour, którą zdobią czarne kryształy, a do tego oryginalna dekoracja ścienna z postarzanego malowanego lustra dają efekt niewymuszonej elegancji. Do ulubionej kolekcji można wybrać dodatki – ceramikę, metalowe i niklowane lampy i świeczniki, puchary z surowego aluminium, ale też drewniane lampiony w klasycznych kształtach, lustra z okiennicami, ręcznie tkane dywany z wełny i juty.

Zdjęcia: Materiały prasowe