Porcelana z kolekcji Royal. PIP Studio – kolorowe i niebanalne dekoracje

PIP Studio – kolorowe i niebanalne dekoracje

Dekoracje

Elegancka, bajecznie kolorowa porcelana, tapety w romantyczne wzory, tekstylia w roślinne i zwierzęce printy. W oryginalnych dekoracjach PIP Studio nie brakuje fantazji.

Jak zaczęło się historia PIP Studio?

Anke van der Endt, absolwentka Design Academy w Eindhoven, po studiach zaczęła karierę jako freelancerka. W ciągu kilku lat zdała sobie sprawę, że największą przyjemność sprawia jej projektowanie własnych produktów. W końcu, w 2007 r. założyła markę, którą nazwała swoim ulubionym pseudonimem z dzieciństwa – tak powstało studio Pip. Od tej pory Anke, wierna bardziej swojej intuicji i artystycznej wyobraźni niż aktualnym trendom, tworzy piękne przedmioty i akcesoria do domu.

Szczęśliwe produkty dla szczęśliwych ludzi

Tak optymistycznie brzmi motto holenderskiej marki. Ciężko się oprzeć urokowi ilustracji, energetycznych i bajecznie kolorowych wzorów zdobiących m.in. porcelanę. Elementy można dowolnie ze sobą łączyć. Jak mówi Pip – każda kolekcja jest częścią większego świata.


Porcelana i dekoracje PIP Studio

Miękkie pledy, dekoracyjne poduszki, kolorowa pościel, tekstylia z motywami kwiatów, owadów i ptaków, zbudują romantyczny, kobiecy klimat i ożywią wnętrza. A jeśli jesteście gotowi na odrobinę szaleństwa, to zobaczcie intrygujące tapety w rajskie ptaki, pąki róż, kwiaty wiśni, stylizowane owoce i gałązki oraz ilustracje w stylu retro.

Wysokogatunkowa, ręcznie zdobiona porcelana wykonana z dbałością o najmniejszy detal trafi w gust miłośników oryginalnego wzornictwa. Bujne kwiaty rozkwitły na filiżankach, cukiernicach, mlecznikach, miseczkach, paterach oraz talerzach z radosnej kolekcji Floral dostępnej w kolorach różowym, niebieskim i khaki.

Historyczne, błękitne wzory przypominają te z tradycyjnej holenderskiej porcelany. Oprócz nich, elegancką kolekcję Royal, dekorują też kolorowe kwiaty w stylu vintage i złote detale. Nieco bardziej subtelna i klasyczna jest kolekcja Royal White (utrzymana w trzech odcieniach: bieli, granatu i złota), ale jej też nie brakuje charakterystycznej dla Pip fantazji!

> Zobacz także: Tasja Ceramics: duński minimalizm z polską fantazją <

Tekst: AB
Zdjęcia: materiały prasowe PIP Studio
Sklep: pipstudio.com