kolory frontów kuchennych

Fronty kuchenne indywidualnie dopasowane do wnętrza – nowa kolekcja Häcker

Kuchnia

Meble kuchenne Häcker po raz kolejny wyznaczają trendy – nowe barwy i materiały frontów kuchennych, neutralność klimatyczna i inteligentna różnorodność – to tylko niektóre z wysokich standardów marki.

concept130 – idealnie dopasowane meble kuchenne

We wrześniu 2021 marka Häcker zaprezentowała podczas wystawy wewnętrznej nową linię produktową i koncepcję kolorystyczną concept130. Tematem przewodnim nowej kolekcji mebli kuchennych jest: spójność kolorystyczna frontów, korpusu i systemu profili uchwytowych. W efekcie kuchnia prezentuje się jak jednorodna całość. 

Dzięki znanemu we wzornictwie systemowi rastrowemu można indywidualnie dopasować kuchnię od koloru frontów aż po wyposażenie.

Do wyboru jest aż 19 wersji kolorystycznych korpusu w błyszczącym lub matowym wykończeniu, z wnętrzem w kolorze krystalicznej bieli. 

Häcker Küchen wyprzedza trendy i stawia na kolory, które będą królowały we wnętrzach i architekturze także w następncyh latach. Eukaliptus, naturalna umbra, ocean i burgund uzupełniają standardową paletę kolorów wybranych modeli dając zupełnie nowe możliwości aranżacyjne.

Wszystkie odcienie zostały zaprojektowane tak, by móć łączyć je z odcieniami drewna, bieli, czerni i grafitu. Kuchnie z kolekcji concept130 odnajdą się w każdym domu – od nowoczesnych wnętrz, po klasyczne i rustykalne. 

biała kuchnia z białym blatem

Inteligentna Różnorodność w projektowaniu mebli kuchennych

Zaprojektowana w systemie rastrowym kolekcja opiera się na 3 filarach: „Inteligentna Różnorodność”, „Technologia i Design” oraz „Zrównoważony rozwój”.

„Inteligentna różnorodność” pozwala harmonijnie łączyć ze sobą wszystkie elementy kuchenne jak korpus, fronty, profile podchwytowe, panele okalające czy naścienne. Tak dopasowane elementy zabudowy kuchennej tworzą spójną całość, dzięki której codzienne chwile w domowej kuchni stają się prawdziwą przyjemnością.


„Cieszy mnie duże zainteresowanie naszych klientów nową linią produktów concept130 – łatwą do zaplanowania kolekcją kuchenną z wieloma kreatywnymi i zrównoważonymi możliwościami łączenia”, mówi Markus Sander, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży, marketingu i kontrolingu w firmie Häcker 

Technologia i Design synonimem najlepszego wzornictwa

Podczas wystawy zaprezentowano także dwa regały – jeden z wysuwanymi szufladami i frontami w dekorze drewna oraz świetnie współgrający z dolnymi szafkami, regał metalowy.

Warte uwagi są również nowe blaty o grubości 2,5 cm. Do wyboru jest 21 wersji drewnianych, kamienych lub gładkich z wyjątkowo odporną i jednocześnie miłą w dotyku powierzchnią PerfectSense®.

„Technologia i Design” to także najwyższej jakości komponenty: system szuflad Metro w kolorze platynowym z relingami meblowymi w standardzie. Szlachetny wygląd metalu podkreśla harmonijne wzornictwo szuflad.

Kolejną nowością są szlachetne fronty szklane MURANO w wersji matowej i na wysoki połysk. Powierzchnia szkła jest efektowna, bezpieczna i łatwa w pielęgnacji. 

Fronty kuchenne MURANO można dopasować indywidualnie – projekt z uchwytami lub bez uchwytów. W tym drugim przypadku dostępne są profile podchwytowe w tym samym kolorze. 

kolory frontów kuchennych

Zrównoważony Rozwój – więcej niż deklaracja

Do powierzchni lakierowanych Häcker stosuje wyłącznie lakiery wodne, a materiały drewniane wybiera według surowych norm (CARB2 93120 i TSCA title 6) z najniższą emisją formaldehydów. 

Równie wysokie wymagania marka ma w kwestii klejów, które nie zawierają rozpuszczalników ani formaldehydów. 

Wszystkie kuchnie Häcker są neutralne klimatyczne i spełniają najwyższe kryteria pod względem jakości, bezpieczeństwa, zdrowia oraz ochrony środowiska, czego dowodami są etykiety PURemission i PUResist.

Marka posiada wyróżnienia za zdrowe meble, inwestuje w tereny zielone i leśne oraz wspiera lokalne budowy elektrowni wiatrowych i wodnych. 

MATERIAŁ PARTNERA: HAECKER.PL