Jak urządzić piękną kuchnię - w duchu tradycji, dobrego stylu, najwyższej klasy, a jednocześnie nie pozbawionej współczesnych rozwiązań technologicznych? Spójrzcie na nową propozycję Fabryki Wnętrz. Kuchnia Holland Park to najnowszy jej projekt. Urzeka nie tylko wspaniałą, wyrafinowaną kolorystyką, ale także niezwykłym połączeniem tego co stare i nowe. 

Kuchnia na miarę czasów

Ta indywidualnie projektowana  i wykonywana oraz  ręcznie malowana kuchnia to hołd złożony klasycznemu angielskiemu stylowi. Jednocześnie jest jego interpretacją wobec wyzwań współczesnego stylu życia. Model charakteryzuje skrzyniowa forma mebli kuchennych zakorzeniona w tradycyjnym stolarstwie. Szlachetne w swej prostocie i proporcjach szafki kuchenne oraz czyste linie decydują o ponadczasowej estetyce. Ale to, co skupia największą i wyjątkową uwagę, to ręcznie kuty okap, fragmentami trawiony albo polerowany, wykonany przez kowali artystycznych.

Stylowa kuchnia i najnowocześniejsza technologia

Kuchnia Holland Park wyposażona jest w nowoczesne, luksusowe, stalowe sprzęty AGD uznanych światowych marek: lodówka Sub Zero oraz wolnostojąca kuchnia elektryczna Falcon. Piękne meble kuchenne w połączeniu z najnowocześniejszą technologią tworzą atmosferę współczesnego międzynarodowego stylu. Kuchnia łączy stare z nowym, klasykę z nowoczesnością, mat z błyskiem, prostotę z elegancją, zwykłość z wyrafinowaniem, najnowsze technologie z tradycją ręcznej pracy.

Możliwość tworzenia projektów opartych o ten model daje nieograniczone możliwości kreacji wnętrz o ponadczasowej estetyce. Umiejętnie połączenie sztuki stolarskiej, globalnego lifestylowego designu oraz zaawansowanej technologii tworzy niepowtarzalną kompozycję. Holland Park na pewno zachwyci koneserów dobrego smaku.

Polecamy: KUCHNIA DLA MISTRZÓW

Tekst i zdjęcia: red.wer./Fabryka Wnętrz,

WIĘCEJ:  www.fabrykawnetrz.com.pl

reklama