Wygodna i funkcjonalna: urządzamy łazienkę meblami i ceramiką z kolekcji Geberit Acanto

Wygodna i funkcjonalna: urządzamy łazienkę meblami i ceramiką z kolekcji Geberit Acanto

Łazienka

Urządzając łazienkę warto zadbać nie tylko o stylowy wygląd, lecz także o wygodę. Warto wybrać funkcjonalne meble oraz elegancką ceramikę, która długo nam posłuży.

Kolekcja mebli i ceramiki łazienkowej Geberit Acanto – wyraziste linie, indywidualne detale

Łazienka to miejsce, w którym każdy domownik powinien czuć się komfortowo. To przestrzeń dla różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych, ale także relaksu, odrobiny spokoju i wytchnienia – dlatego powinna być odpowiednio zorganizowana. Bałagan czy brak miejsca w połączeniu z porannym pośpiechem, to najlepszy przepis na nerwowy początek dnia. A przecież tego nie chcemy!

Kolekcja mebli i ceramiki łazienkowej Geberit Acanto, dzięki możliwości swobodnego zestawiania elementów, pozwala zaaranżować idealną łazienkę – dostosowaną dokładnie do Twoich potrzeb. Projektanci położyli szczególny nacisk na funkcjonalność, dzięki temu różne typy produktów można dowolnie łączyć w dopasowane do konkretnego miejsca całościowe aranżacje.

meble łazienkowe Geberit
Łazienka, taka jak chcesz: poszczególne meble możesz ze sobą zestawiać według własnego pomysłu.

 

Niezwykle funkcjonalne meble do dużej i małej łazienki

Meble z kolekcji Geberit Acanto są dostępne w czterech eleganckich kolorach: białym, czarnym, lawy oraz piaskowym. Wszystkie zostały wykonane z materiałów odpornych na wilgoć i gwarantują najwyższy poziom higieny. Dużą zaletą jest wygodny rozkład półek, szufladek i przegród, rozmieszczonych tak, by przestrzeń nie była przeładowana. Wnętrza szafek zostały wyposażone w oświetlenie, lusterko powiększające i zintegrowany port USB. Warto zwrócić też uwagę na tablice magnetyczne, które pozwalają na przytwierdzenie rozmaitych schowków w taki sposób, by najpotrzebniejsze akcesoria i kosmetyki zawsze były pod ręką. Dzięki szerokiemu asortymentowi szafek pod umywalki, szafek wysokich, szafek pod lustra oraz półek, meble z serii Geberit Acanto stworzą harmonijną całość w każdej łazience.

meble do białej łazienki
Wszystko na swoim miejscu: kosmetyki i środki czystości na wyciągnięcie ręki. Przewidziano również sporo miejsca do przechowywania większych produktów.
meble łazienkowe Geberit
WISZĄCĄ PÓŁKĘ ŚCIENNĄ MOŻNA POWIESIĆ TUŻ ZA PÓŁKĄ POD LUSTRO. PODOBNIE, JAK WSZYSTKIE MEBLE Z SERII ŁAZIENKOWEJ GEBERIT ACANTO, MOŻE ONA TAKŻE FUNKCJONOWAĆ OSOBNO.
ceramika łazienkowa Geberit
Akcesoria łazienkowe można stawiać na specjalnie wygospodarowanej powierzchni. Powierzchnia odkładcza jest nieco głębsza niż brzeg całej umywalki.

Nowoczesna ceramika łazienkowa

Ważnym elementem kolekcji jest ceramika – wybór różnego rodzaju umywalek, misek WC i bidetów. Poszczególne produkty są nowoczesne i eleganckie. Miski toaletowe typu Rimfree®, czyli bez wewnętrznego kołnierza, są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Umywalki wyróżniają się czystymi liniami krawędzi (design SlimRim) i miękkimi, organicznymi konturami wewnętrznymi. Z myślą o jeszcze większym komforcie niektóre z nich wyposażono dodatkowo w szeroką powierzchnię odkładczą, na której można wygodnie ustawić najczęściej używane kosmetyki.

Kolekcja Geberit Acanto jest doskonałym przykładem realizacji filozofii „design meets function” w praktyce i pozwala zaaranżować każdą łazienkę w sposób zarazem elegancki, nowoczesny i praktyczny – tak, by nie chciało się z niej wychodzić…

PARTNEREM ARTYKUŁU JEST Geberit