kolekcja gresów life designed cersanit

Kolekcje płytek inspirowane życiem – koncept Life Designed od Cersanit

Łazienka

Życie dostarcza nam inspiracji w najmniej spodziewanych momentach – podczas relaksu na łonie natury, beztroskiego spotkania z najbliższymi czy wieczornego spaceru rozświetlonego blaskiem miasta.

Te niepozorne chwile mogą dać nam impuls do zmian, również tych wewnątrz naszych czterech ścian. Tworząc koncept gresowy Life Designed, marka Cersanit chciała zawrzeć w nim esencję otaczającego nas świata – w każdej kolekcji zawarta jest cząstka tego, co czyni naszą codzienność wyjątkową i odzwierciedla wieloletnie doświadczenie marki. Płytki bazowe będące podstawą do wyrażenia naszej kreatywności, dodające energii we wnętrzu gresy dekoracyjne oraz mozaiki. Wybierając te propozycje z portfolio Cersanit otrzymamy nie tylko ponadczasowy design oraz niezwykłą funkcjonalność i jakość – zyskamy gwarancję, że przestrzeń, którą tworzymy wokół siebie na co dzień będzie czymś więcej niż domem.
 

Monika Serwa Product Manager marki Cersanit


Otwierając swój prywatny świat na multiformatowe gresy Life Designed od Cersanit możemy być pewni jakości płynącej z otwartości marki na potrzeby konsumenta. Każda kolekcja stworzona jest z myślą o nowoczesnym kliencie, pewnym swoich wymagań i szukającym nietuzinkowych rozwiązań. Bazując na najnowszych trendach oraz ponadczasowych stylach, marka Cersanit stworzyła katalog, który wpisuje się w cały wachlarz aranżacji – zarówno tych modernistycznych, jak i bardziej klasycznych. Niezwykła wytrzymałość, wysokie parametry antypoślizgowości, czy wybór oryginalnego wzornictwa – to tylko część zalet, jakie oferują inspirowane życiem gresy Life Designed.

Koncept Life Designed jest dla nas niezwykle ważnym wdrożeniem. Zależało nam na tym, aby każda kolekcja tworzyła we wnętrzu prawdziwie osobistą atmosferę – w taki sposób nasz dom może stać się przestrzenią, która naprawdę inspiruje. Propozycje porywają źródłem inspiracji, dzięki czemu przeglądając poszczególne kolekcje ma się wrażenie podróżowania do najbardziej rozmaitych zakątków na świecie. Industrialne betony, naturalne kamienie, kolory ziemi – są to elementy, z którymi spotykamy się na co dzień, a w tym przypadku oferujemy ich zupełnie nowe oblicza oparte na światowej klasy wzornictwie. Life Designed zachwyca mnogością zastosowań oferując rozwiązania dla każdej przestrzeni, zarówno wewnątrz domu, jak i poza nim. Zachęcam, by wejść do świata ponadczasowego designu i zainspirować się naszymi nowymi propozycjami – mówi Monika Serwa, Product Manager marki Cersanit.

cersanit kolekcja płytek gresowych bolt
Kolekcja BOLT w kojących odcieniach szarości, beżu oraz brązu, inspirowana pięknem kamienia
cersanit kolekcje płytek gresowych
cersanit kolekcje płytek gresowych
Kolekcja Marengo wzbogaca przestrzeń o naturalną szlachetność

Piękno dla Ciebie

Oferowany przez markę Cersanit koncept gresów Life Designed pozwala na stworzenie wnętrza idealnie oddającego nasz indywidualizm oraz pokazania tego, co cenimy w naszym otoczeniu najbardziej. Inspirowana betonem kolekcja Diverso to z pozoru surowy materiał, złagodzony subtelnymi przetarciami i rysunkiem przywodzącym na myśl delikatną tkaninę odbijającą blask księżyca. Za sprawą różnorodnej kolorystyki oraz dostępnych formatów zapewni nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Miłośnicy natury mogą postawić na kolekcję Bolt – ponadczasowe piękno kamienia w kojących odcieniach szarości, beżu oraz brązu pozwoli uciec od rutyny i rozkoszować się prawdziwą harmonią. W kolekcji Marengo odkryjemy intrygujące wzornictwo nawiązujące do kamienia łupkowego, które wzbogaci przestrzeń o naturalną szlachetność wyrażoną w matowym wykończeniu.

kolekcje gresów cersanit
Kolekcja Colosal zachwyca charakterem i potęgą organicznej struktury kamieniaZ kolei kolekcja Crazy Mint przenosi modernistyczne paterny na nietuzinkowy gres. Przecierany beton idealnie współgra z delikatnym turkusowym kolorem, który na pewno pobudzi w nas duszę artysty.

Swoim niebanalnym charakterem zachwyca ponadto kolekcja Colosal – potęga organicznej struktury kamienia, lekkie przebarwienia oraz matowa powierzchnia znajdą swoje miejsce zarówno w przytulnej łazience, jak i na tarasie czy na fasadzie budynku. Wszystkie wymienione kolekcje w połączeniu z wysoką klasą antypoślizgowości zagwarantują nie tylko ponadczasowe piękno, ale również bezpieczeństwo naszych najbliższych.

 

kolekcja gresów life designed cersanit
W kolekcji Crazy Mint przecierany beton współgra z delikatnym turkusowym kolorem
kolekcja gresów life designed cersanit
kolekcja gresów life designed cersanit


Na tym jednak nie kończy się niezwykły koncept Life Designed od Cersanit. Znajdziemy w nim także m.in. inspirowane delikatnością marmuru kolekcje Calacatta Prestigio oraz Carrara Soft, zaprojektowane na bazie ponadczasowego kamienia lastryko Hika i Twister. Swoim drapieżnym charakterem zaczaruje nas industrialna kolekcja Rusty, a Grandville, Shadow Dance oraz Velvet Concrete sprawdzą się we wnętrzach osób poszukujących betonowych inspiracji, gdzie nuta elegancji została przełamana unikalnym klimatem wielkomiejskiego życia.

Nowoczesną monochromatyczną szarość uzyskamy przy pomocy kolekcji Shelby, Gaia oraz Belize. Primero na pewno ożywi każdą przestrzeń swoim portugalskim wzorem patchwork, kiedy stonowana kolekcja Morenci zapewni harmonijny spokój. Stawkę zamyka kolekcja Pure Stone oferująca całe piękno ofiarowane przez matkę naturę – zamknięte w płytce o niezwykłej prostocie i elegancji.

Zobacz więcej na stronie: cersanit.com.pl/landing/kolekcja-gresow

Materiał Partnera

płytki łazienkowe cersanit
Inspirowaną betonem kolekcję Diverso złagodzono subtelnymi przetarciami
cersanit kolekcje płytek gresowych
oraz rysunkiem przypominającym tkaninę odbijającą blask księżyca