kolekcje łazienkowe oltens

Kolekcje łazienkowe marki Oltens – kompleksowe rozwiązania i nowoczesny design, który pokochasz

Łazienka

Kolekcje łazienkowe Oltens wyróżniają się zarówno designem, jak i jakością, która pozwoli korzystać z nich przez lata. Dzięki idealnie dopasowanym do siebie elementom szybko i łatwo stworzysz wnętrze dopasowane do swoich potrzeb. Przyjazne środowisku rozwiązania oraz innowacyjne technologie pozwolą Ci zaoszczędzić wodę, energię i ułatwią sprzątanie łazienki.

nowoczesne wyposażenie łazienki
Bateria Molle, umywalka Etne, zestaw prysznicowy termostatyczny Atran

Wyposażenie łazienkowe Oltens – stwórz wnętrze, w którym będziesz czuć się dobrze

Kolekcje łazienkowe Oltens zostały zaprojektowane w taki sposób, by każdy z nas mógł szybko, łatwo i systemowo stworzyć komfortowe oraz spójne wzorniczo wnętrze. Marka oferuje kilkadziesiąt rozwiązań w stylu pure bathroom i produkty, które możesz elastycznie konfigurować, np. zestawiając ze sobą elementy z różnych serii. Dzięki połączeniu nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań z ciekawym designem, zaaranżujesz łazienkę swoich marzeń.

Systemowość – najlepsza droga do stworzenia spójnej i pięknej aranżacji łazienki

Kluczem do sukcesu marki Oltens jest dokładne poznanie potrzeb klientów oraz stworzenie produktów, które wpisują się w ich wizję idealnej łazienki. Nasze wymagania w zakresie urządzania wnętrz są dzisiaj dokładnie sprecyzowane – chcemy szybko i bez trudu urządzić wnętrze oraz spełnić swoje aranżacyjne pomysły. Dlatego tak ważna stała się systemowość.

wyposażenie łazienkowe oltens
Bateria Molle, umywalka Hamnes ThinSystemowość rozumiana jest jako coś więcej niż tylko dostarczenie spójnych stylistycznie produktów do wyposażenia łazienki. Marka Oltens stawia na tzw. wieloaspektową systemowość swoich kolekcji i wpisuje swoje serie produktowe w dany styl wnętrzarski. Wszystko po to, abyś nie musiał ograniczać się ani w zakresie aranżacji, ani metrażu łazienki.

Co to tak właściwie znaczy „wieloaspektowa systemowość”? Oznacza to, że podejmując jedną decyzję zakupową możesz zyskać cały gotowy koncept – dopasowaną do twoich preferencji ceramikę, armaturę, a także meble i elementy instalacyjne pasujące do stylu pomieszczenia. W ten sposób szybko i bezproblemowo urządzisz spójną oraz elegancką łazienkę. To bardzo wygodne!
 

kolekcje łazienkowe marki oltens
Baterie Molle, miska Hamnes, szafka Hedvig, zestaw prysznicowy podtynkowy Molle

Kolekcje łazienkowe marki Oltens – design i styl dla każdego

Kolekcje łazienkowe Oltens, w każdym, nawet najmniejszym detalu, wyróżniają się minimalistyczną formą oraz lekkim skandynawskim designem. W portfolio marki znajdziesz wyposażenie nie tylko w klasycznym białym czy chromowanym wykończeniu, ale również w szlachetnym kolorze złota i eleganckiej, głębokiej czerni. To linie, które z pewnością dodadzą charakteru każdej łazience.

Minimalistyczne, harmonijne serie łazienkowe doskonale pasują do wielu styli aranżacyjnych, począwszy od wnętrz minimalistycznych i skandynawskich, poprzez klasyczne, a skończywszy na industrialnych i loftowych.

Spójność wzornicza to nie jedyny atut oltensowych rozwiązań. Produkty z poszczególnych kolekcji i serii współpracują ze sobą dając gwarancję, że za jednym wyborem grupy produktów kryje się wspólny, wysoki standard. Marka Oltens kładzie również mocny nacisk na praktyczny aspekt użytkowania swoich produktów.

 

wanna wolnostojąca oltens
Wanna wolnostojąca Ebba

Nowoczesne wyposażenie łazienki – rozwiązania przyjazne środowisku, innowacyjne technologie i jakość na lata

Kompleksowo i systemowo wyposażona łazienka jest nie tylko ładnie urządzona i spójna stylistyczne, ale również oszczędna oraz przyjazna środowisku. Marka Oltens doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego swoje baterie wyposażyła w system umożliwiający kontrolę przepływu wody. W skali roku pozwala to na spore oszczędności wody i finansów. Ponadto zestawy prysznicowe Oltens posiadają baterię termostatyczną z systemem ThermoProtect®, który dla twojego bezpieczeństwa zapobiega nagrzewaniu się baterii.

Żeby ułatwić codzienne użytkowanie, a tym samym też sprzątanie łazienki, ceramika Oltens została pokryta specjalną powłoką – SmartClean®, która ułatwia czyszczenie i zapobiega osadzaniu się brudu. Z łatwością utrzymasz w nieskazitelnej czystości również miski WC, które są bezkołnierzowe oraz deski WC z systemem ClickClean®, który pozwala szybko (za pomocą jednego przycisku) zdemontować deskę. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie deszczownice i słuchawki prysznicowe Oltens zostały wyposażone w silikonowe wypustki, które pozwalają sprawnie usunąć kamień, co zapewnia tzw. efekt PureFlow®, czyli taką samą moc strumienia w każdej dyszy.

Inżynierowie marki zadbali, by kolekcje łazienkowe Oltens wyróżniały się zarówno designem, jak i jakością, która pozwoli korzystać z nich przez lata.

Po więcej inspiracji oraz praktycznych rozwiązań do łazienki zapraszamy naOLTENS.COM

MATERIAŁ PARTNERA