nowy poradnik akademii roca łazienka szyta na miarę

Łazienka „szyta na miarę” – z nowym poradnikiem Akademii Roca urządzisz nowoczesną i komfortową łazienkę idealnie dopasowaną do twoich potrzeb

Łazienka

Jak urządzić łazienkę, która będzie „szyta na miarę”, czyli idealnie dopasowana do twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości? W nowym poradniku „Łazienka dla Ciebie” eksperci marki Roca – dziennikarze z najbardziej znanych polskich mediów wnętrzarskich, architekci, popularni instagramerzy oraz blogerzy – dzielą się swoimi pomysłami na aranżację łazienki.

reklama
nowy poradnik akademii roca łazienka dla ciebie
Nowa kolekcja Kolekcja Ona składa hołd wyjątkowym kształtom stworzonym przez śródziemnomorską naturę


Akademia Roca to cykl poradników przygotowanych z myślą o osobach zainteresowanych funkcjonalnym, estetycznym i ekologicznym urządzaniem łazienki. Motywem przewodnim najnowszej edycji stała się łazienka „szyta na miarę”. Impulsem do stworzenia nowego poradnika były badania przeprowadzane przez markę, z których jasno wynika, że aż dla 80 proc. respondentów wygląd łazienki ma duże znaczenie, a estetyka wnętrza jest istotna. Jednocześnie, w przypadku urządzania łazienki, dla 60 proc. badanych ważna była również możliwość dopasowania wszystkich elementów do własnych potrzeb.

Wnętrza, w których funkcjonujemy, mają olbrzymi wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, by ich wyposażenie było dopasowane do naszych oczekiwań i podnosiło nasz komfort. W poradniku eksperci marki Roca – dziennikarze mediów branżowych, architekci wnętrz i pasjonaci urządzania domowych przestrzeni – dzielą się praktycznymi wskazówkami, ciekawymi spostrzeżeniami, sprawdzonymi rozwiązaniami i opowiadają o swojej wizji idealnej łazienki. „Łazienka dla Ciebie” przybliża również najnowszą kolekcję marki Roca – inspirowaną stylem śródziemnomorskim linię Ona.

* badanie opinii na temat łazienek na zlecenie Roca przeprowadził w kwietniu 2022 r. Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS na ogólnopolskiej próbie 1001 pełnoletnich osób

jak urządzić łazienkę szytą na miarę
Kolekcja Ona jest uniwersalna, więc pasuje do łazienek urządzonych w różnych stylach

Łazienka dla Ciebie – bądź twórcą, projektantem i wizjonerem

Dobry, funkcjonalny design jest coraz łatwiej dostępny. Większy wybór produktów „na każdą kieszeń” sprawia, że coraz więcej osób cieszy się dzisiaj wygodną i estetyczną łazienką we własnym domu. Daje także większe możliwości tworzenia przestrzeni idealnie dopasowanych do metrażu twojego mieszkania oraz twoich indywidualnych potrzeb. Dla jednych priorytetem będzie porządek, a dla innych relaks – odpoczynek i regeneracja w łazience. W obu przypadkach bez trudu znajdziesz odpowiednie elementy wyposażenia, dzięki którym zorganizujesz wnętrze najlepiej odpowiadające twojemu stylowi życia.

Dzisiaj każdy może być twórcą, projektantem i zarazem wizjonerem. Możesz sięgnąć po niemal dowolne elementy z różnych kolekcji wyposażenia łazienkowego i połączyć je w wymarzonym wnętrzu – wszystkie części są tak zaprojektowane, by do siebie pasowały. Dysponując nimi z łatwością zaaranżujesz każdą łazienkę, o dowolnej wielkości czy kształcie.

W naszych wnętrzach jest coraz więcej kolorów. Stajemy się coraz bardziej otwarci i coraz śmielej łączymy nie tylko elementy z innych kolekcji, ale też różne kolory i wykończenia powierzchni. Nie skupiajmy się już tylko na panujących modach, ale też na własnych preferencjach i poszukiwaniu swojego stylu. To odpowiedź na naturalną potrzebę kreatywności oraz sposób podkreślenie indywidualności w ramach własnego domu. Nie bój się więc eksperymentować. Doskonale zaprojektowane kolekcje Roca będą cię w tym wspierać.

wyposażenie łazienki roca
baterie bezdotykowe roca
Baterie bezdotykowe Roca pozwalają ograniczyć zużycie wody

Łazienka jutra – postaw na nowoczesne technologie i nowe materiały we wnętrzach

Innowacyjne rozwiązania to wcale nie pieśń przyszłości. Już dzisiaj możesz je mieć w swoim domu. Nowoczesna technologia pozwala pogodzić atrakcyjny wygląd sprzętów z użytecznością i wygodą, a to daje ci większe możliwości, by urządzić łazienkę inną niż wszystkie.

Inteligenta toaleta myjąca ze zintegrowanym zbiornikiem na wodę zagwarantuje ci niesamowity komfort użytkowania, a przy tym oszczędzi i wodę, i miejsce w łazience. Elektroniczny przycisk sam spłucze toaletę zaraz po skorzystaniu z niej. Specjalne powłoki wirusobójcze i bakteriobójcze na okładzinach i elementach wyposażenia łazienkowego zadbają o bezpieczeństwo oraz zdrowie całej rodziny. A to tylko część nowoczesnych rozwiązań, które znajdziemy w ofercie hiszpańskiej marki. Masz wiele możliwości. Dlatego warto głębiej zastanowić się nad swoimi potrzebami i sięgnąć po nowe rozwiązania, które bez trudu możesz dostosować do domowej przestrzeni.

toaleta myjąca roca
Toaleta myjąca Inspira In-Wash® In-Tank® RIMLESS wyposażona w zintegrowany zbiornik oszczędza wodę i miejsce w łazience
nowoczesne rozwiązania do łazienki
Powłoka Supraglaze® zapobiega osadzaniu się̨ zanieczyszczeń na wyposażeniu łazienki oraz ułatwia codzienne porządki
wyposażenie łazienek tredny
SPA wśród roślin – aranżacja łazienki z kolekcją Roca Beyond

Łazienka urządzona z troską o środowisko – wybierz kolekcje łazienkowe, które powstają z szacunkiem do naturalnych zasobów

Dzisiaj najbardziej ceni się wysoką jakość materiałów, bo wiemy, że funkcjonalne i trwałe elementy wyposażenia łazienki będą służyć ci przez lata. Dokonując świadomych wyborów równie ważne są rozwiązania przyjazne placencie. Idea zrównoważonego rozwoju od wielu lat towarzyszy firmie Roca – marka jest na dobrej drodze, by osiągnąć zamierzoną neutralność klimatyczną w 2050 roku.

Firma, dla której kluczowym żywiołem jest woda, z ograniczania jej zużycia uczyniła jedną z podstawowych reguł swojej filozofii. Przykładem są rozwiązania, dzięki którym znacznie zredukujesz zużycie wody w łazience, np. miska wc Rimless pozwalająca nawet na trzykrotnie mniejsze zużycie wody, perlatory w bateriach czy baterie wyposażone w czujnik ruchu.

poradnik Akademii Roca
Czarna umywalka z kolekcji Carmen może ciekawie urozmaicić klasyczną łazienkę

Również najnowsza kolekcja marki powstała w szacunku do naturalnych zasobów. Produkty z linii Ona (zobacz zdjęcia na górze) dodadzą charakteru każdej aranżacji. Są funkcjonalne, ale nie chłodne w swoim wyrazie, oszczędne, a jednak ciepłe jak śródziemnomorskie krajobrazy, którymi inspirowano się przy projektowaniu kolekcji.

Dzisiejszy rynek oferuje bardzo szeroki wybór produktów łazienkowych, dlatego nie musisz iść na kompromisy szukając ekologicznych, funkcjonalnych i stylowych elementów wyposażenia wnętrza. A jeśli szukasz inspiracji, jak przeprowadzić w swojej łazience udaną metamorfozę, która sprawi, że będzie ona jeszcze lepiej dopasowana do twojego stylu życia, pobierz bezpłatnie poradnik Akademii Roca. Urządź wygodną, „szytą na miarę” przestrzeń, wspólnie z ekspertami branży wyposażenia wnętrz, influencerami i miłośnikami dobrego designu.

MATERIAŁ PARTNERA
ROCA.PL