Kojarzy się z luksusem i wygodą, ale warto go mieć także dla zdrowia. Bio Bidet zadba o higienę intymną, a do tego sam myje się przed i po użyciu. Zmieni jakość życia z dnia na dzień, nie zabierając miejsca.

Bio Bidet jest bardziej ekonomicznym i ergonomicznym rozwiązaniem od bidetu tradycyjnego. Montując tę rewelacyjną deskę na misce sedesowej, zyskasz dwa w jednym – zaoszczędzisz miejsce w łazience, a sobie (i innym domownikom) sporo fatygi w trakcie korzystania z sedesu i osobnego bidetu. 

Po każdym skorzystaniu z toalety, bez zmiany pozycji i bez konieczności przemieszczania się możesz użyć dowolnego programu myjącego, po czym wysuszyć się i wyjść z łazienki z poczuciem pełnej czystości, świeżości i komfortu.

Bio bidet idealnie sprawdzi się, jeśli masz problemy ze zdrowiem – nawracające zapalenia stref intymnych, zaparcia lub hemoroidy. Używanie Bio Bidetu do higieny intymnej nie narusza delikatnej flory bakteryjnej stref intymnych u kobiet. Dodatkowo specjalne programy (funkcja masażu i lewatywy) zmniejszają dolegliwości związane z zaparciami i hemoroidami.

Prawdziwą frajdę będzie dla dzieci, nie obawiaj się jednak, że zaczną bawić się urządzeniem. Biobidet ma specjalnie wbudowane zabezpieczenia, które chronią je przed nieuzasadnionym lub niezgodnym z przeznaczeniem użyciem.

W Japonii takie rozwiązanie są standardem w większości domów. Także dlatego, że z ich zalet korzystają nie tylko dzieci, ale i pozostali domownicy– wyjaśnia pani Katarzyna – mama 4-letniego Damiana. I właśnie wizyta w Japonii zachęciła mnie do zakupu elektronicznej deski myjącej, do której bardzo szybko przekonał się mój synek. Teraz każda wizyta w toalecie jest dla niego ogromną przyjemnością.

Automatyczna deska myjąca to rozwiązanie, które dostosowane jest do potrzeb dzieci. W zależności od wybranego modelu:

  • istnieje możliwość dostosowania intensywności strumienia,
  • ogrzewanie sprawia, że deska jest zawsze ciepła,
  • do mycia wykorzystywana jest ciepła woda,
  • istnieje możliwość włączenia trybu osuszania. 

Oficjalnym polskim dystrybutorem Bio Bidetów jest firma Happy House z siedzibą w Łomiankach.
Więcej informacji na stronie www.biobidet.pl

reklama