dom w stylu kamienicy

Wielka niespodzianka – dom urządzony jak mieszkanie w kamienicy

Stylowe i przytulne

To był najmilszy prezent, jaki dostała w życiu. Na 30. urodziny mąż kupił Agacie projekt wnętrza do nowo zbudowanego domu.

reklama
dom urządzony jak mieszkanie w kamienicy
Dom Agaty nie jest przeładowany dodatkami, za to nieliczne przykuwają uwagę. Intrygują „samonośne” oprawy grafik czy kształty lamp.

Dom pasjonatki pięknych wnętrz

Agata jest pasjonatką pięknie urządzonych wnętrz, a jedno z jej ulubionych zajęć to surfowanie po sieci i zachwycanie się różnymi domami. W trakcie takiego buszowania po Instagramie wyszukała profil, który szczególnie przykuł jej uwagę. To było coś! Pomysły stuprocentowo trafiające w jej gust. Trochę nowojorskie, trochę francuskie, trochę angielskie. Miks wnętrz, w jakich chciałaby z miejsca zamieszkać… Rozmarzyła się. A zaraz potem sprawdziła z ciekawości, skąd jest ta zdolna projektantka. Jakież było jej zdziwienie, gdy okazało się, że te tak „zagranicznie” wyglądające wnętrza robi Polka, mało tego – jej krajanka z okolic Poznania!

Tak znalazła Marię Malinowski. Postanowili z mężem Piotrem, że to ona zaprojektuje wnętrza domu, który właśnie budowali. Niestety, okazało się, że do projektantki można co najwyżej zapisać się na długą listę oczekujących. I czekać latami… Elegancja jej projektów zdążyła odbić się szerszym echem na całym świecie. A Agata już nie wyobrażała sobie nikogo innego w jej miejsce.

Historia nie miałaby happy endu, gdyby nie wspaniałomyślny mąż. Nie wiadomo, jakich sztuczek użył, że kolejka oczekujących przed Agatą gwałtownie się skróciła. W dniu swoich 30. urodzin Agata otrzymała bodaj najpiękniejszy w życiu prezent – zadzwoniła do niej Maria z informacją, że będzie jej klientką.
 

Na zdjęciu niżej: Stół Drexler zakupiony w salonie Gusma home www.gusmahome.pl, producent: Jadik. Na podłodze deski dwuwarstwowe Luminos by Shoko firmy MAD podłogi Dawid Maćkowiak z Salonu Drzwi i Podłóg Agnieszka Fiałkowicz. Krzesła z firmy Westwing.
 


ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ TEGO NIEZWYKŁEGO DOMU W LISTOPADOWYM NUMERZE WERANDY

drewniany stół do jadalni