Zaplanuj kuchnię krok po kroku

Sponsorowane

Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania potraw. Śmiało możemy powiedzieć, że kuchnia to serce domu, nasze centrum dowodzenia.

To właśnie w kuchni codziennie rano spotykają się wszyscy domownicy i toczą między sobą emocjonujące rozmowy. To właśnie tutaj zaparzysz przyjaciółce herbatę i zapytasz o dobrą radę. To właśnie tutaj przygotujesz posiłek dla swoich bliskich. Dlatego bardzo ważne jest, jak urządzisz swoją kuchnię. Od tego zależy, jak będziesz się w niej czuć! 

Dopasuj wnętrze kuchni do swojego wnętrza. Jak to zrobić, radzą specjaliści z firmy Meblobuk. 

Ile kosztuje kuchnia?

Cena mebli kuchennych zależy od wielu czynników. Często słyszymy od klientów: „mam kuchnię 15 m2, proszę mi powiedzieć, ile będą kosztowały meble”. Bardzo ciężko jest odpowiedzieć precyzyjnie na takie pytanie, ponieważ każda kuchnia realizowana przez naszą firmę projektowana jest indywidualnie. Nie ma dwóch takich samych kuchni.

Meble kuchenne o tych samych wymiarach mogą mieć bardzo dużą rozbieżność cenową. Dlaczego? To zależy od wielu czynników, m.in. od wyboru materiału na fronty, blaty, a także doboru akcesoriów, które odgrywają bardzo dużą rolę w kuchni i poprawiają jej funkcjonalność. Mam tutaj na myśli wszelkiego rodzaju systemy otwierania szafek, wyciągi, carga, organizery, rozwiązania do szafek narożnych, wyciągi podblatowe, sortowniki na odpady itp.

Żeby móc wstępnie wycenić kuchnię, musimy przyjąć wraz z klientem pewne założenia. Dlatego zachęcamy do rozmów z naszymi przedstawicielami.

Jak mam przygotować się do wstępnej wyceny kuchni? Co muszę wiedzieć?

Jeżeli chodzi o wycenę mebli kuchenych, najlepiej odwiedzić salon meblowy osobiście. Telefonicznie czy mailowo nie jesteśmy w stanie pokazać materiałów, zaproponować systemów i  możliwych rozwiązań, więc wycena może być jedynie szacunkowa.

Piękna kuchnia krok po kroku

Przede wszystkim zabierz ze sobą wymiary pomieszczenia, ułatwi nam to wstępną aranżację zabudowy meblowej i jej wycenę. Po drugie, określ styl kuchni, który Ci się podoba, pokaż doradcy/sprzedawcy swoje inspiracje, a oni pomogą dobrać odpowiednie materiały. 

Kolejny krok: przemyśl wstępnie układ zabudowy meblowej. Pamiętaj żeby nie robić kilometów między lodówką, płytą grzewczą, zlewem a zmywarką. Specjaliści podpowiedzą, jaki układ będzie dla Ciebie najlepszy.

{google_adsense}

Potem zastanów się, jakie sprzęty AGD mają znaleźć się w zabudowie meblowej. Określ budżet na meble kuchenne. To ma wpływ na ilość szafek w kuchni, wybór materiału na fronty, systemy i akcesoria.  

O resztę wypyta sprzedawca. Wycena kuchni w naszych salonach jest bezpłatna. Pokażemy ci najlepsze rozwiązania i pomożemy urządzić kuchnię tak, by pasowała do twojego wnętrza.

Kilka słów o firmie Meblobuk

Meblobuk należy do jednej z największych firm o profilu meblarskim w Wielkopolsce. Podstawą działalności firmy jest skrupulatne projektowanie całego procesu technologicznego, z naciskiem na perfekcyjną dbałość o detale wytwarzanych produktów. Nasze produkty – meble kuchenne na wymiar, w technice litych frontów drewnianych, fornirowanych, laminowanych, lakierowanych oraz akrylowych – cieszą się renomą i niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów.


Więcej informacji:
www.meblobuk.com.pl