Rozbudź swoje wnętrze – kawowa podłoga

Sponsorowane

Naturalna, dębowa podłoga Coffee z kolekcji Colours of The World firmy Kaczkan o intensywnym odcieniu mocnej kawy to hołd oddany małej czarnej. 

Kawa. Napój uwielbiany na całym świecie. Wyjątkowy smak, intensywna barwa oraz niezwykłe właściwości sprawiają, że stała się inspiracją także dla twórców sztuki użytkowej.

Klasyczne, drewniane podłogi o ciepłym, ciemnobrązowym zabarwieniu to ciągle produkt bardzo pożądany ze względu na uniwersalność, nienaganną estetykę wykonania oraz ponadczasowy charakter. Ciemny odcień podłogi, tak jak kawa, rozbudza i ożywia wnętrze, dając projektantom szereg możliwości aranżacyjnych.

Klasyka w odcieniu kawy 

Wyrazisty, ciemnobrązowy odcień podłogi Coffee uzyskiwany jest, podobnie jak ziarenka kawy, w procesie obróbki termicznej. Głębię koloru podkreśla podwójna warstwa bezbarwnego lakieru UV, który wpływa na niezwykłą trwałość materiału i zapewnia dodatkowe wykończenie powierzchni podłogowej.

Każda deska jest jedyna w swoim rodzaju: przenikające się odcienie słodkiego karmelu i gorzkiej czekolady oraz zróżnicowany sposób usłojenia stanowią o oryginalności każdej klepki.

reklama


Podłoga Coffee występuje w klasie drewna określanej jako Natur/Rustical, co oznacza, że charakteryzuje się ona małymi i średnimi sękami, które nadają deskom naturalnego, autentycznego wyglądu.

Wszystkie produkty z kolekcji Colours of The World zostały stworzone w oparciu o parkiet dwuwarstwowy, tzw. proParkiet, który charakteryzuje się łatwością montażu oraz wysoką trwałością. Warstwa wierzchnia podłogi Coffee to naturalne, twarde drewno dębowe, natomiast warstwę dolną tworzy podkład w postaci lameli lub sklejki. Obie części połączone są ze sobą za pomocą kleju.

Posadzki proParkiet mogą być z powodzeniem stosowane bezpośrednio na ogrzewanie podłogowe, ponieważ nie ulegają odkształceniom, pękaniom oraz wysuszeniu pod wpływem ciepła.  

Wnętrze pełne energii 

Energetyzujący charakter podłogi Coffee w połączeniu z odpowiednimi dodatkami może dodać klasycznemu wnętrzu ekspresji i temperamentu. Stosując deski w odcieniu kawy można stworzyć pomieszczenie słodkie jak cappuccino – ciepłe i przytulne lub gorzkie jak espresso – wyrafinowane i eleganckie, w stylu glamour.

Podłoga Coffee to czysta energia i olbrzymi potencjał projektowy w jednym. Jeśli wybierzesz ją do domu, podobnie jak czarna kawa będzie wprawiać nas w świetny nastrój i dodawać dobrej energii na cały dzień. 

Więcej informacji na stronie:
www.kaczkan.pl 

Kilka słów o producencie

Kaczka ton tradycyjna, rodzinna firma z imponującą wiedzą o drewnie i jego obróbce. Produkuje podłogi drewniane od 30 lat. Używane przez nią drewno pochodzi ze sprawdzonych i racjonalnie zarządzanych źródeł w Europie. Jest pozyskiwane zgodnie z zasadami świadomego zarządzania zasobami naturalnymi, a wykonywane deski odpowiadają najwyższym standardom jakościowym. Wszystkie podłogi posiadają certyfikat FSC oraz pełną dokumentację produktów z drewna zgodną z wymogami Unii Europejskiej.

Każdy etap procesu produkcyjnego odbywa się w Europie i jest nadzorowany przez eksperta, co odróżnia marką Kaczkan od firm, które produkują podłogę na skalę masową. Innowacyjne technologie pozwalają na uzyskanie wysokiej precyzji, optymalizację produkcji, obniżenie kosztów oraz ochronę środowiska. Roczna produkcja wynosi 900 000 mkw. podłóg dwuwarstwowych oraz 200 000 mkw. podłóg litych, a blisko 90% podłóg trafia za granicę – na rynek europejski.

Firma otrzymała liczne nagrody, z których najbardziej prestiżowe to Diamenty Forbesa 2012 i 2013, Gazele Biznesu oraz Orły Eksportu 2015.