Lacanche: kolorowe kuchnie z długą tradycją

Sponsorowane

Tradycyjne, kolorowe, kultowe. Francuskie kuchnie Lacanche wreszcie w Polsce! 

W Burgundii, w sercu regionu słynącego z wina i wybornej kuchni, mieści się niewielka miejscowość Lacanche. Od XIX w. produkuje się tam niezwykły sprzęt kuchenny. Osiągnął on już status ikony. Wszystko dzięki wysokiemu poziomowi wydajności i niezawodności. Oraz dizajnowi. W tym roku marka Lacanche weszła na polski rynek.

Prawdziwe kuchenki dla prawdziwych kucharzy. 

Kuchenki Lacanche są inspirowane profesjonalnym sprzętem kuchennym, z którego korzystają szefowie kuchni. Producent dokłada wszelkich starań, by jego produkty były odpowiednio przemyślane, zaprojektowane i sprawdzone, z zachowaniem standardów, które zwykle zarezerwowane są wyłącznie dla sprzętu profesjonalnego. Kuchenki przeznaczone są do użytku domowego, ale ich skuteczność i niezawodność równają się ze sprzętem profesjonalnym i wyznaczają standardy.

Charakterystyczny jest też ich wygląd: stylowe, lśniące i kolorowe (do wyboru 24 emalie w intensywnych, lśniących odcieniach), dzięki czemu przyciągają zarówno klientów z wrażliwym podniebieniem, jak i z wyczuciem designerskim.

{google_adsense}

Kuchenki Lacanche są unikalne. Produkuje się je na zamówienie.

Każdy może sam zaprojektować i skonfigurować swoją na stronie www.lacanche.pl. Od nas zależy nie tylko kolor kuchenki i materiał wykończeń, ale też wielkość sprzętu i jego funkcjonalność. Do wyboru są elektryczne lub gazowe płyty grzewcze różnej mocy, dwa lub trzy średniej albo dużej wielkości piekarniki, frytkownica, kombiwar, patelnia elektryczna, grill gazowy lub elektryczny. Komponując taką kuchenkę, można poczuć się jak prawdziwy szef kuchni! 

Wyjątkowe na polskim rynku. 

Wszystkie kuchenki składane są ręcznie i produkowane pojedynczo. Tworzy się je z materiałów najwyższej jakości (stal nierdzewna, żeliwo, emalia). Jednak to zazdrośnie strzeżona specjalistyczna wiedza i umiejętności rzemieślnicze stanowią sekretny "specjalny składnik". Nic nie zastąpi wytrawnego oka i sprawnej dłoni profesjonalisty.

Lacanche to firma z tradycjami, mimo to stale dowodzi swojej jakości. Zasłynęła z prostoty, wydajności i solidności. Jej produkty sprzedawane są w ponad 25 krajach na świecie, w tym na obszarach charakteryzujących się najwyższymi standardami jakości, ponieważ spełniają oczekiwania pasjonatów.


LCF KUCHNIE Sp. z o.o.
Wyłączny dystrybutor i partner serwisowy w Polsce kuchni LACANCHE.
www.lcfkuchnie.pl
Zaprojektuj własną kuchnię marzeń na www.lacanche.pl.
Profil na Facebooku:
www.facebook.com/lacanchepolska