Znane są kolejne laureatki Creatora

Sztuka

Aleksandra Łuczak – Brydak z Warszawy, Daria Hynek z Krakowa, Monika Pawlikowska z Wrocławia oraz Natalia Selke to laureatki ostatnich przed wakacjami kursów projektowania wnętrz CREATOR WNĘTRZA.

Aleksandra Łuczak-Brydak – laureatka z Warszawy 
Z wykształcenia historyk i socjolog, z zawodu PR-owiec, z zamiłowania tropiciel starych reklam (autorka książki Retro reklama. Za kulisami warszawskiego biznesu reklamowego w XIX wieku), sztuki i designu. Coraz bardziej zainteresowana tym, jak „to jest zrobione” i coraz częściej - obok - „pióra - biorąca do ręki ołówki, skalówkę, wałki, pędzle, szlifierkę czy igłę z nitką. Genów nie da się oszukać… 

Daria Hynek – laureatka w Krakowa 
Młoda mama z wielką pasją,  podróżniczka, miłośniczka dobrego smaku, elegancji i kapeluszy. 

Monika Pawlikowska – laureatka z Wrocławia 
Absolwentka kierunku Gospodarka Przestrzenna na Wydz. Architektury Politechniki Wrocławskiej. 

Natalia Selke – laureatka z Warszawy 
Architekt krajobrazu i wnętrz, miłośniczka pięknych detali zarówno w ogrodzie jak i domu. Fascynuje się florystyką, motywy roślinne pojawiają się w projektowanych przez nią wnętrzach.

Placówka Oświatowa CREATOR planuje w nowym roku szkolnym kursy z zakresu projektowania wnętrz, które odbędą się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdyni oraz kurs kreacji-stylizacji wnętrz, który rozpocznie się już 10 września 2016 r. i będzie prowadzony w topowych przestrzeniach wnętrzarskich Warszawy. 

Kursy CREATOR to prowadzone od ponad 10 lat autorskie szkolenia w formie wykładów i warsztatów oraz prezentacji multimedialnych. Wykładowcami są pracownicy naukowi z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, ale też cenieni polscy architekci, projektanci wnętrz i designerzy. Uczestnicy kursów mają dzięki temu możliwość zdobycia wiedzy i kompleksowego przygotowania się do pracy w zawodach projektanta wnętrz, stylisty i dekoratora. Na zakończenie zajęć kursanci wykonują własne etiudy projektowe. 

Zajęcia organizuje i prowadzi Niepubliczna Placówka Oświatowa CREATOR pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończenia MEN. 

Placówka Oświatowa Creator jako pierwsza i jedyna w Polsce opracowała autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

Więcej na stonie www.creator.net.pl.
Zgłoszenia na kursy:
Małgorzata Stawińska, biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373 
Dodatkowe informacje: Olga Kisiel–Konopka, olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811