werandacountry.pl werandaweekend.pl

Jesienne żółcienie we wnętrzu

Kolekcje

Nie ma złotej polskiej jesieni bez słońca. Tylko ono jest w stanie sprawić, że zmieniająca się i przygotowująca do zimowego snu przyroda zachwyca feerią magicznych barw. Gdy jednak za oknem częściej robi się szaro, a nastrój przez to staje się chmurny - warto zadbać, by chociaż w domu nie zabrakło słonecznych, złoto-jesiennych akcentów.

Kolor w jesiennych aranżacjach

Co powiecie na żółty? Ten kolor dodaje energii, ociepla, pozytywnie nastraja i doskonale łączy się z wieloma innymi ciepłymi kolorami, np. czerwieniami, pomarańczami, brązami. Sprawia, że wnętrze staje się jasne i przytulne.

> Czekając na słońce: energetyczne dodatki do wnętrz

Wiele firm postawiło na ciepłe jesienne kolory. Dekoria proponuje np. żółte obicia kanap, a na nich mnóstwo kolorowych poduszek (na stronie internetowej sklepu można zamówić pokrowiec w odpowiednich rozmiarach, podobnie jak poszewki na poduszki). Podobnie ciepło i nastrojowo ma wygląć dekoracja stołu według tej marki - w odcieniach przyjemnych brązów i żółcieni.

> Sztuka układania poduch

H&M Home oraz Zara Home proponują dodatki w kolorze złota - lampki, świeczniki, dekoracyjne lampiony czy misy. A w Home England kupimy przpiękne haftowane żakardowe tkaniny z wzorami (Braqueni) nawiązującymi do kolorowych jesiennych liści.

> Jesień w odcieniach fioletu

Tekst: red.wer

Zdjęcia: Materiały prasowe/homeengland.pl; hm.com; dekoria.pl