NAP - nie tylko do snu

Kolekcje

TAKE A NAP – krzyczą foldery w nowym warszawskim sklepie Nap na Mysiej. Firma od lat dba o to, żeby dobrze nam się spało.

Sjesta w ogrodzie? Tylko na plecionym szezlongu firmy Weishäupl. A do eleganckiej sypialni skandynawskie łóżko Jensen z podwójnym regulowanym materacem, materace Tempur czy Dunlopillo. Zresztą, Nap łóżka również produkuje (autorska kolekcja Nap Beds). – Mamy do wyboru różne wzory zagłówków i nóżek, kilka grubości ram – mówi pełnomocnik zarządu Nap Katarzyna Pręgowska. – Tapicerujemy je wełnami, bawełnami i lnami. Do kompletu szyjemy pościel, pledy i poduszki, m.in. z polskich i litewskich lnów. Te ostatnie z dużymi guzikami, z drewna lub masy perłowej – dodaje.

W sklepie kupimy też lampy (Gras, Original BTC), dywany (wzrok przykuwa ten marki Gandia Blasco, nie tkany, lecz wyszyty wełną na filcowym podkładzie haftem krzyżykowym) oraz ceramikę: żaroodporną białą porcelanę Pillvuit, w której można zapiekać dania, czy ozdobne misy i patery z cienkiej glinki projektantki Riny Menardi.

NAP, Warszawa, ul. Mysia 3, a także: ul. Jagielska 73, CH Domoteka i Sopot, al. Niepodległości 658, shop online: www.nap.com.pl,

reklama