Nowa kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży VOX

Kolekcje

Dzieciństwo to czas nieograniczonej wyobraźni. Aby taka pozostała również w dorosłym życiu, warto ją pielęgnować. Kolekcja mebli Nest daje pole do popisu. Pozwala najmłodszym stworzyć bezpieczny mikroświat, przestrzeń na kreatywną zabawę i naukę, a nastolatkom – przyjazne terytorium sprzyjające wyrażaniu siebie. 

NEST – PRZESTRZEŃ DLA WYOBRAŹNI

Instynktownym zachowaniem człowieka jest chęć uwicia bezpiecznego, ciepłego gniazda dla swojego potomstwa. W odpowiedzi na tę potrzebę, bliską wszystkim rodzicom, powstała kolekcja Nest. Zaprojektowana została we współpracy z duetem młodych projektantów i dydaktyków – Pawlak & Stawarski – którzy wierzą w to, że wyobraźnia dzieci jest nieograniczona: wystarczy dać im pustą kartkę i kilka kredek, a w minutę stworzą magiczne światy.

Tak samo działa Nest! Otoczy on ciepłem energicznego szkraba, nadąży za falą pierwszych szkolnych obowiązków, a po kilku latach stanie się towarzyszem rezolutnego nastolatka. 

JAK DZIAŁA NEST? 

Większość mebli dziecięcych czy młodzieżowych po kilku latach przestaje być dla dzieci atrakcyjna i musi być wymieniona na nowe. Nest daje możliwość ciągłych zmian, ani estetycznych, ani funkcjonalnych.

Kolekcja Nest jest inna. Dziecko może dowolnie przebudowywać swoje królestwo. Do wyboru są różnego rodzaju i wielkości kontenerki z pojemnikami na zabawki, szuflady, szafki, półki i poduszki, które można dowolnie przestawiać i łączyć z większymi meblami (łóżko, szafa, biurko).  

Nastolatek potrafi już sam określić estetykę, która najbardziej mu odpowiada i chce decydować o wyglądzie swojego pokoju. Nest, dzięki przemyślanym rozwiązaniom i wielu kolorowym dodatkom czy organizerom, ułatwia te twórcze poszukiwania. 

MULTIŁÓŻKO – CENTRUM DOWODZENIA 

Centrum własnego królestwa stanowi łóżko, to oczywiste. Stanowi ono również centrum kolekcji Nest. Multifunkcyjne łóżko piętrowe, umieszczone na wysokości wzroku rodzica, zapewnia najlepsze warunki do odpoczynku.  

W kolekcji znalazły się też pozostałe meble niezbędne w pokoju dziecięcym: biurko, regał na książki, szafa na ubrania wiszące, pojemniki na zabawki oraz materac do zabaw. A wszystko w ramach jednego łóżka, które można rozbudowywać i nadawać mu kolejne funkcje. Kontenerki, gdy tylko nie są używane, z łatwością schować można pod łóżkiem, tak aby nie zabierały miejsca w pokoju. 

Nest to również klasyczne bryły, niezbędne w każdym pokoju młodzieżowym. Pozwolą stworzyć zarówno przestrzeń klasyczną, jak i nowoczesną. Wszystko zależy od potrzeb i pomysłowości młodych użytkowników. 


Kolekcja NEST, VOX
więcej info: www.vox.pl
zdjęcia: materiały prasowe