Moda na dywany wraca i to w najlepszym... starym stylu. Na który dywan się zdecydujesz? Vintage’owe wzornictwo kolekcji Patchwork? Zaskakujący efekt błyszczących ornamentów kolekcji Silver? A może modne „skandynawskie” odcienie kolekcji Very? Dywany z Carpets & More naprawdę robią wrażenie!

Nowy jak stary: dywan specjalnie postarzony

Spośród wszystkich dywanowych trendów najbardziej wyrazisty jest ten, który przez  Anglików nazywany jest „used look”. Chodzi o to, by nowiutki pers wyglądał, jakby był sprany, wydeptany, nadgryziony przez myszy. Kilka lat temu takie szlachetne dzieła sztuki po przejściach pokazała w Mediolanie Patricia Urquiola. Dziś ma wielu naśladowców, m.in. firmę Carpets & More.

W jej ofercie znaleźliśmy dywany stylowe jak stare - a jednak zupełnie nowe. Do wyboru są vintage’owe wzornictwo kolekcji Patchwork. Zaskakujący efekt błyszczących ornamentów kolekcji Silver czy modne „skandynawskie” odcienie kolekcji Very.  Który podoba Wam się najbardziej?

Dywan to idealne podkreślenie stylu wnętrza

Oprócz dywanów i interesujących dodatków firma proponuje także pomoc w aranżacji wnętrz przy użyciu programów graficznych - na podstawie zdjęć pomieszczeń klientów! Jeśli więc szukacie dodatkowo inspiracji, fachowej pomocy, lub po prostu pięknego dywanu, zajrzyjcie na: www.carpetsandmore.pl   

Zdjęcia: Carpets & More