Ralph Lauren dla domu

Kolekcje

Kochają go nie tylko miłośnicy gry w polo. Od ponad 50 lat Ralph Lauren uwodzi elegantki i elegantów klasycznymi marynarkami w szkocką kratę, sportowymi koszulami z kołnierzykami button down (przypinanymi na guziki), T-shirtami polo czy spodniami typu chino. Wszystkie mają charakterystyczny znaczek zawodnika na koniu.

Niewielu jednak wie, że projektant lansował nowe trendy nie tylko na wybiegach. W 1983 roku jako pierwszy kreator mody ubrał dom w meble i dodatki.

W tym roku marka Ralph Lauren Home kończy 30 lat. Z tej okazji powstała nowa kolekcja – Apartment No. One – inspirowana pałacem Kensington, rezydencją księcia Williama i Kate Middleton. To połączenie angielskiego stylu z art déco: stylizowane na XVIII-wieczne, damskie biurko zestawiono z majestatycznym stołem, wspartym na lwich nogach, i berżerami – do wyboru w amarantach lub szkockich kratach. Materiały: połyskujące satyny i ciepłe wełny. Plus dodatki: walizki i kufry, lampy ze szklaną podstawą oraz zastawa – też w kratę albo z motywem bażancich piór.

Opracowanie: Monika Utnik-Strugała
Zdjęcia: Ralph Lauren

reklama