Włącz światło z Berker by Hager

Kolekcje

Ramki, gniazdka i łączniki marki Berker by Hager wykonane są z naturalnych materiałów: łupek, brązowa skóra, barwiony dąb. Można dowolnie je wymieniać, bez odkręcania mechanizmów i bez wyjmowania ich ze ściany! 

Zimne i surowe lofty odchodzą na dalszy plan, a w ich miejsce wkraczają ciepłe odcienie i naturalne materiały. Dom ma być miejscem wyciszenia po ciężkim dniu pracy, ma uspokajać i wprawiać w przyjazny nastrój.  

Motyw przewodni trendów wnętrzarskich 2017: natura 

Trendy zmieniają się z każdym rokiem, kiedy to Pantone Color Institute ogłasza nowe barwy obowiązujące w przemyśle wzorniczym przez kolejne dwanaście miesięcy. Intensywne granaty ustępują miejsca głębokiej, soczystej zieleni (Greenery – kolor roku 2017), która dodaje wnętrzom elegancji i tajemniczości. Na szczęście nie trzeba od razu przeprowadzać rewolucji w domu. Wystarczy zmienić kilka detali, dodatków, które znacząco mogą wpłynąć na ostateczny wygląd pomieszczenia.

Doskonałym sposobem na zmieniającą się modę jest one.platform – rozwiązanie producenta gniazdek i łączników marki Berker by Hager. Firma opracowała jeden wspólny mechanizm pasujący do wszystkich serii wzorniczych. Oznacza to, że kupując raz mechanizm, na przykład włącznika światła, nie trzeba wymieniać go, kiedy chcemy zmienić ramkę na inny kolor czy materiał. Dzięki temu rozwiązaniu można wymieniać ramki plastikowe na drewniane czy betonowe bez odkręcania mechanizmów i bez wyjmowania ich ze ściany! W ten sposób łatwo można wymienić detale, podążając za obowiązującymi trendami. 

Idealnym uzupełnieniem modnych w tym roku naturalnych przestrzeni utrzymanych w nastrojowej i przytulnej kolorystyce jest seria osprzętu Berker R.1. Jej harmonijny kształt nadaje kwadratowa ramka o lekko zaokrąglonych konturach oraz okrągły klawisz.

Takie zestawienie doskonale komponuje się z domową sielanką. Zgodnie z obowiązującym w tym roku trendem, w serii znajdują się ramki wykonane z naturalnych materiałów jak łupek, brązowa skóra czy barwiony dąb. 

Rok 2017 to także rok technologii, co oznacza, że w domach coraz częściej pojawiać się będą inteligentne rozwiązania. W parze z doskonałym wzornictwem osprzętu  Berker by Hager podąża najnowsza technologia.

Berker R.1 to funkcjonalne łączniki pozwalające na sterowanie roletami i oświetleniem zarówno żarowym, halogenowym, jak i ledowym. W ofercie znajdują się również sensory przyciskowe i dotykowe przy pomocy których można regulować oświetlenie lub włączać zapisane sceny świetlne.

Przytulny i funkcjonalny dom to kwintesencja spokoju, dlatego w 2017 roku włącz światło z Berker by Hager.

www.hagerhome.pl 
zdjęcia: materiały prasowe