Anwis Home – dobierz idealne osłony okienne przy pomocy smartfona

Anwis Home – dobierz idealne osłony okienne przy pomocy smartfona

Jak to urządzić?

Zastanawiasz się, jakie żaluzje wybrać? Nie wiesz, jak zaaranżować okna w domu? Wykorzystaj swojego smartfona! Aplikacja mobilna Anwis Home współpracuje z kamerą w twoim w telefonie. Korzystając z rozszerzonej rzeczywistości nakłada wirtualny produkt na skanowany obszar okna. W ten sposób pomoże Ci stworzyć wymarzoną aranżację wnętrza.

reklama
aplikacja anwis home


Wybierz idealną osłonę okienną bez wychodzenia z domu

Aplikacja Anwis Home umożliwia wkomponowanie produktów marki Anwis w dowolną przestrzeń okna (z uwzględnieniem rozmiarów i płaszczyzny skanowanego obszaru). Wśród dostępnych rozwiązań, które zapewnią naprawdę duże możliwości aranżacyjne, są: żaluzje drewniane, plisowane oraz fasadowe.

Jak wybrać idealną osłonę okienną za pomocą aplikacji? Zrobisz to w kilku prostych krokach. Za pomocą aplikacji zeskanuj pomieszczenie. Następnie wybierz rodzaj przesłony okiennej i według własnych upodobań zmieniaj jej osprzęt oraz kolorystykę. Modele osłon są wykonane w technologii 3D, więc możesz oglądać je z dowolnej perspektywy. Dzięki temu sprawdzisz na przykład jak żaluzje plisowane będą komponować się z wystrojem wnętrza.

Za pomocą rozszerzonej rzeczywistości (AR) możesz też sterować systemami osłonowymi: podnosić, opuszczać, a w przypadku żaluzji poziomych zmieniać kąt nachylenia lamel. W ten sposób aplikacja Anwis Home pokazuje, jak będzie funkcjonowała osłona zainstalowana w oknie.

żaluzje plisowane
plisy okienne
osłony okienne 


Zapisuj i udostępniaj projekty za pomocą aplikacji Anwis Home

Aplikacja samodzielnie zmierzy rozmiar zwizualizowanej osłony okiennej – po zapisaniu projektu wymiary zobaczysz w opisie zdjęcia. Taką wizualizację możesz wysłać przez wiadomość MMS lub udostępnić na Facebooku i Instagramie.

Menu programu zawiera także mapę partnerów handlowych ANWIS, dzięki czemu możesz przesłać gotowy projekt prosto do wybranego salonu sprzedaży.

żaluzje fasadowe aranżacje

 

Takie rozwiązanie zapewnia szybki kontakt z profesjonalnym doradcą, który na podstawie dostarczonych materiałów przygotuje dla Ciebie ofertę handlową. Aplikacja umożliwia również przejście na stronę www.anwis.pl, gdzie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące systemów osłonowych.

Korzystając z Anwis Home dobierzesz idealne osłony okienne do dowolnej przestrzeni. Dopasujesz zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne produkty marki Anwis. Łatwe i intuicyjne menu sprawi, że aplikację z łatwością obsłużą wszyscy użytkownicy. Pobierz aplikację przekonaj się, czy wybrane przez Ciebie rozwiązanie spełni Twoje oczekiwania. Przymierzaj wirtualne osłony! Aranżuj! Baw się dowolnością wyboru!

żaluzje fasadowe


7 zalet aplikacji Anwis Home:

  • mały rozmiar aplikacji,

  • prosta i intuicyjna obsługa,

  • dostępność popularnych osłon wewnętrznych i zewnętrznych, m.in. żaluzji drewnianych, plisowanych oraz fasadowych,

  • szczegółowe odwzorowanie systemów oraz detali w oparciu o technologię 3D,

  • możliwość sterowania osłoną w czasie rzeczywistym,

  • możliwość sprawdzenia rozmiarów zwizualizowanej osłony,

  • zapisywanie wizualizacji w pamięci urządzenia i możliwość przesłania gotowego projektu do wybranego salonu sprzedaży.


ARTYKUŁ PARTNERA: ANWIS.PL
APLIKACJĘ MOŻNA POBRAĆ ZE STRONY: anwis.pl/pl/anwis-home