Jak kupić osłony okienne na wymiar bez wychodzenia z domu?

Jak kupić osłony okienne na wymiar bez wychodzenia z domu?

Jak to urządzić?

Jak kupić osłony okienne online? Gdzie szukać inspiracji i jak skorzystać z wirtualnych konsultacji? Wspólnie z firmą ANWIS podpowiadamy, jak wybrać osłony na wymiar  i udekorować okna, kiedy musimy zostać w domu.

reklama

Jak wybrać osłony okienne bez wychodzenia z domu?

Zainspirujmy się gotowymi realizacjami

Od czego zacząć poszukiwanie idealnych osłon okiennych? Dobrym początkiem będzie przejrzenie mediów społecznościowych. Znajdziemy tam zdjęcia, aranżacje okien i filmy z gotowymi realizacjami. Będą dla nas doskonałą inspiracją na zaaranżowanie własnej domowej przestrzeni. W przypadku firmy ANWIS, producenta osłon przeciwsłonecznych, sesje aranżacyjne udostępniane są na YouTube, Facebooku i Instagramie.

Poszukajmy porad i inspiracji na blogach

Na blogu prowadzonym na stronie internetowej ANWIS.PL znajdziemy wiele ciekawych i przydatnych treści. Dowiemy się m.in. jak wybierać osłony okienne biorąc pod uwagę ich rodzaj, sposób montażu i kolorystykę. Jeśli o kolorach mowa, zapoznajmy się przy okazji z katalogami online. Znajdziemy w nich modne kolory osłon,  a także wzory, desenie i motywy. Wybrane próbki tkanin lub lamel możemy zamówić do domu poprzez lokalne salony sprzedaży.
 

osłony okienne na wymiar


Skorzystajmy z aplikacji mobilnej ANWIS HOME

Bardzo przydatnym narzędziem jest aplikacja mobilna ANWIS HOME. Korzystając z rozszerzonej rzeczywistości nakłada wirtualny produkt na skanowany obszar okna. Dzięki aplikacji, za pomocą telefonu lub tabletu, możemy wybrać idealne osłony nie wychodząc z domu. Od dopasowania koloru, po możliwość sterowania ich położeniem – jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wybrany produkt pasuje do naszego okna.

Jak kupić osłony okienne na wymiar online?

Jeśli wiemy już, jakie osłony okienne nam się podobają, warto skontaktować się z salonem sprzedaży ANWIS. Fachowi doradcy, poza kontaktem telefonicznym i mailowym, prowadzą również wirtualne konsultacje. Warto się umówić, bo to doskonały sposób, aby otrzymać odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, a także okazja, by zobaczyć wybrane rozwiązania „na żywo”. Taki rodzaj porady online jest tak samo szybki i skuteczny, jak bezpośrednia wizyta w salonie.

Profesjonalni doradcy pomogą nam w dokonaniu pomiaru, na podstawie którego przygotują zamówienie i zrealizują projekt. Od rodzaju osłony po sposób jej montażu – przez wszystkie etapy przejdziemy razem, by dopasować odpowiednie rozwiązania do naszej aranżacji. Następnie salon sprzedaży dostarczy osłony okienne pod wskazany adres. Szybko i bez wychodzenia z domu.
 

osłony okienne

Jak samodzielnie zamontować osłony okienne?

Instrukcję montażu znajdziemy na stronie internetowej producenta. Szczegółowe poradniki pokazują, jak krok po kroku samodzielnie zamontować osłony wewnętrzne na oknach. W razie problemów możemy skonsultować się z autoryzowanym dealerem, u którego dokonaliśmy zakupu. Otrzymamy od niego niezbędne informacje oraz zalecenia, które pomogą prawidłowo wykonać samodzielny montaż.

Zewnętrzne osłony okienne (rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe) powinien zamontować specjalista. Większość przeprowadzanych prac odbywa się wówczas na zewnątrz, bez naruszenia prywatności oraz bezpieczeństwa domowników. Co ważne, montażyści pracują zgodnie z wytycznymi GIS i WHO zachowując wszelkie środki ostrożności.

Zamawianie osłon okiennych online jest szybkie i bardzo wygodne, ale warto pamiętać o tym, aby zakupu dokonać u sprawdzonego producenta, który zapewni nam pełną opiekę handlową – od wyboru osłony okiennej aż do momentu jej montażu (włącznie z gwarancją i serwisem pogwarancyjnym). Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie, a my otrzymamy produkt idealnie dopasowany do naszych oczekiwań oraz aranżacji naszego domu.

Zapytania dotyczące osłon okiennych można przesyłać poprzez formularz kontaktowy: anwis.pl/do/pages/zapytaj-o-produkt

ARTYKUŁ PARTNERA: ANWIS.PL