reklama

Świąteczne dekoracje okna

Dekoracje

Pierwsze dekoracje mogą pojawić się w oknach już w pierwszą niedzielę Adwentu - lampiony lub wianki adwentowe pięknie będą wyglądały zarówno powieszone na karniszu, jak i postawione na parapecie.

Jak przystroić okna na Boże Narodzenie?

Chyba nic nie jest w stanie dorównać uczuciu oczekiwania i przeżywania Świąt. Każdego roku pojawia się też pytanie, w jaki sposób jeszcze bardziej podkreślić ten wyjątkowy nastrój świąt. W salonie pojawia się nie tylko pięknie ubrana choinka, ale także nastrojowe dekoracje domu. A gdy wszystko jest gotowe, w wigilijny wieczór wypatrujemy przez okno pierwszej gwiazdki. Warto, by i ono było świątecznie przystrojone: światełkami, stroikami, wiankami, figurkami, koronkowymi serwetkami, a nawet pralinkami. A gdy zima nie sypnie śniegiem na czas, sami możemy zrobić sobie zimowy krajobraz, naklejając na szyby śnieżynki, ośnieżone domki czy bałwanki.

Świątecznie udekorowane okno to także znak dla tych, co na zewnątrz, że w tym domu jest ciepło, miło i bardzo radośnie. Zobaczcie nasze pomysły i inspiracje na zimowe dekoracje okna.

> Jak stylowo udekorować okno: firany, zasłony, rolety, biżuteria

Tekst: red.wer.

Zdjęcia: materiały promocyjne; Shutterstock, archiwum Werandy.

reklama
reklama