Elfa – gotowe systemy modułowe do przechowywania

Elfa – gotowe systemy modułowe do przechowywania

Idealnie dopasowany system przechowywania

Misją marki Elfa jest tworzenie wygodnych, dobrze zorganizowanych przestrzeni za pomocą pomysłowych systemów przechowywania. Odzyskiwanie straconych metrów kwadratowych i sprytne aranżowanie niewykorzystanych dotąd przestrzeni poprawia nie tylko wystrój wnętrza, ale też jakość naszego życia.

Indywidualnie dopasowane, trwałe systemy przechowywania obejmują drzwi przesuwne oraz wiszące i wolnostojące wyposażenie garderoby – wszystko o zrównoważonym, funkcjonalnym wzornictwie najwyższej jakości. Elfa wspiera swoich klientów pomocą fachowców. Projektant wykona dla nas projekt i pomoże w zakupie odpowiednich elementów.

Eksperci Studia Elfa od wielu lat udzielają porad dotyczących organizacji przestrzeni. Badają, jak zmieniają się nasze potrzeby dotyczące przechowywania, prognozują, jak będziemy mieszkać w przyszłości oraz wskazują odpowiednie rozwiązania. Dzięki temu Elfa oferuje nie tylko praktyczne rozwiązania oraz ciekawe pomysły na przechowywanie w całym domu, ale też innowacyjne systemy zaprojektowane z myślą nowoczesnych mieszkaniach.

Cel: zrównoważony rozwój

Elfa jest zaangażowana w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Ograniczenie zużycia zasobów naturalnych i negatywnego wpływu na środowisko, systematyczna poprawa warunków pracy oraz zwiększanie świadomości i prowadzenie dialogu na temat kwestii etycznych, to główne cele, które są realizowane przez markę.

Kontakt:

Biuro handlowe
ul. Zagajnikowa 35, 91-849 Łódź

tel. 42 611 64 01
e-mail: biuro@elfa.com

elfa.com
facebook.com/elfapolska

instagram.com/elfa_poland

Elfa – gotowe systemy modułowe do przechowywania

elfa.com

Systemy przechowywania Elfa stworzono z myślą o naszych indywidualnych potrzebach. Nie wymagają specjalnego sprzętu do montażu ani umiejętności technicznych. Jedynymi elementami przykręcanymi do ściany są szyny poziome. Na nich wieszane są półki, kosze i inne akcesoria przeznaczone nie tylko do garderoby, ale też do domowego biura, przedpokoju, kuchni, pralni, pomieszczenia gospodarczego czy garażu.

Skandynawski design i prostota elementów sprawiają, że systemy Elfa pasują do każdego wnętrza. W dowolnym momencie możemy zmienić ich układ i całą aranżację. Zaletą systemu wieszanego jest również możliwość dostosowania go do trudnych, niewymiarowych przestrzeni, np. wąskiej ściany, wnęk, skosów na poddaszu, miejsca pod sufitem lub pod schodami.

Więcej zdjęć projektanta